I vendosur në Side, Vox Maris Resort është adresa e re për një pushim të rehatshëm dhe të këndshëm me një koncept shërbimi cilësor Ultra All – Inclusive.

Në Vox Maris Resort komoditeti, cilësia, shërbimi i pafund prezantohen në një arkitekturë luksoze për një pushim të paharrueshem. Me orenditë e tyre moderne, dhomat tona garantojnë një qëndrim të këndshëm dhe një gjumë të qetë duke zgjedhur dhomen standarde, Dhomen me Swimm-Up apo edhe dhoma familjare. WiFi falas është i disponueshëm në të gjithë hotelin, për t’ju siguruar një lidhje të shpejtë dhe të lehtë.

Bëhuni gati për t’i kthyer pushimet tuaja në një përvojë gastronomike me shijet më të njohura të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare, me detaje dhe prezantime të bukura, si dhe pijet më të shijshme.

Me pamje nga deti dhe me plazhin e saj privat, Vox Maris kjo e bene edhe me te veqant qe ju edhe familja juaj te beni pushim te kendshem. Ju gjithashtu mund ti shfrytezoni edhe pishinat.

Bëhuni gati për t’i bërë pushimet tuaja një kënaqësi të paharrueshme me programe për të gjitha shijet në VOX MARIS RESORT. Nga Sauna, Hamami e deri tek parku ujor janë në dispozicion të mysafirët e te gjitha moshave. 

Ekipi profesional i animacionit do të dekorojë festën tuaj me kujtime të paharrueshme me aktivitete dhe organizime shumëngjyrëshe si gjatë ditës ashtu edhe gjatë natës. Shijoni pijen tuaj në natën e kërcimit me muzikë live në LACUS Bar. Uluni në teatër dhe përjetoni shfaqje fantastike ose prisni performancën e DJ në VOXY DISCO. Nuk do t’ju lënë të largoheni pa argëtim.

Vetëm 60 minuta ju duhen per te arritur nga Aeroporti i Antalyas në Vox Maris Resort.