A nuk keni dashur gjithmonë të hidheni në pishinë nga dhoma juaj e gjumit? Kështu ju do të mund të zgjoheni çdo mëngjes me një not të kënaqshëm dhe të freskoheni në fund të ditës me një zhytje qetësuese. Nëse keni nevojë për një ide se ne cilat hotele mund te gjeni Swim Up Pool Rooms, këtu janë disa nga të preferuarat.

Besojme se tashmë e dini që ofertat më të mira për pushime mund t’i gjeni në MAX TRAVEL

 

1. Dosinia Luxury Resort

Dosinia Luxury Resort, një hotel luksoz me koncept Ultra All Inclusive do t’ia vlejë çdo minutë të kohës tuaj atje, ky hotel i famshëm për pyjet me pisha dhe detin e pastër, ndodhet pikërisht në vendin ku mbizotëronë qetësia e natyrës.

Swimup Room në Dosinia Luxury Resort është një dhomë komode prej 26m² e aftë për të akomoduar maksimum 3 (2+1) persona. Të gjitha dhomat kanë një tarracë dhe të hapur direkt në pishinë. Ofron pamje nga pishina dhe kopshti.

 

2. Riolavitas Resort

E ndërtuar në vitin 2016, Riolavitas Resort ndodhet në Side, hotel ky I cili ofron sherbim ne konceptin Ultra All Inclusive. Objekti ka plazhin e tij privat me rërë vetem 400m nga hoteli. Por ju mund të gjeni mundësi argëtimi dhe relaksi edhe ne pishina të brendshme dhe të jashtme

Swim-Up Room në Riolavitas Resort eshte 35 m², ofron akomodim është deri në 3 të rritur. Tarracë me akses të drejtpërdrejtë në pishinë dhe shezlong dopio.

 

3. Mylome Luxury Hotel

Mylome Luxury Hotel një përzierje joshëse e stilit dhe komoditetit me 5 yje në një vend brenda Gjirit të Karaburunit, i cili ju ofron sherbim ne konceptin Ultra All Inclusive.

Nuk keni nevojë të dilni nga dhoma për të shijuar pishinën! Ju presin Superiore Swim-Up room 33-40m2 me pamje nga deti me akomodim maksimumi 4 persona!

Dëshironi që fëmijët tuaj të notojnë në pishinën përpara dhomës tuaj? Family Swim-Up rooms 50 m2 me 2 dhoma gjumi të veçanta dhe pishinë në ballkon do ta bëjnë të gjithë familjen tuaj të shijojë pushimet gjithëpërfshirëse në mënyrën më të mirë!

 

4. Kaya Palazzo Golf Resort

Kaya Palazzo Golf Resort ju lejon të ndjeni arkitekturën e tij të veçantë dhe specifike edhe kur hyni në hotel dhe ju argëton me komoditetin, luksin, shkëlqimin dhe hapësirën e tij. Ky resort posedon tri lloje te ndryshe Swim up pool romms.

  • Swim Up Superior mund të strehojë 2 persona
  • Swim Up Suite
  • Swim Up Villa – 3 Dhoma gjumi

 

5. Papillon Zeugma Relaxury

Një lloj i ri pushimesh ju pret në Papillon Zeugma Relaxury me Reborn SPA, mësime fitnesi, akademi sportive për fëmijë, shfaqje dhe aktivitete në modë për një eksperiencë RELAXUR.

Shijoni Eksperiencën Papillon në Belek, Rivierën Turke, me ushqime dhe pije të shijshme, shfaqje cilësore të mbrëmjes dhe shumë të tjera!

Të projektuara si swim-up rooms për maksimum 4 persona, Suitat Luxury Pool ju ofrojnë juve dhe familjes suaj një pushim privat dhe të rehatshëm, 3+1 kapacitet.

 

6. Titanic Mardan Palace

Titanic Mardan Palace ju mirëpret në Rivierën e famshme të Turqisë me sofistikimin me 5 yje, me një vendndodhje të përsosur me pamje.

  • Pool Duplex Suite

Suitat e gjera me dy nivele të pishinës Duplex janë 90 metra katrorë dhe mund të strehojnë katër të rritur, një fëmijë 11 vjeç e lart dhe një fëmijë dy vjeç e lart. Ato janë të vendosura në ndërtesën kryesore dhe përfshijnë një dhomë gjumi në katin e sipërm me një krevat të madh

  • Suite Premium Pool Duplex

Me një sipërfaqe mbresëlënëse 110 metra katrorë, Suite Premium Pool Duplex janë të vendosura në ndërtesën kryesore të hotelit dhe janë të shtrira në dy nivele. Kati i sipërm ofron dy dhoma gjumi dhe dy banja, secila me një vaskë dhe një dush.

 

7. Aletris Deluxe Hotel & Spa

Do të ndiheni të veçantë dhe të privilegjuar gjatë qëndrimit në hotel me konceptin Ultra All Inclusive. Hoteli posedon Swim up romms per akomodimin tuaj.

  • Swim Up Standard
  • Swım Up Family Room

 

Pas një viti të ngarkuar, tani është koha për pushime, MAX TRAVEL ka ofertat më të mira që ju të shijoni këto pushime

 

 

Looks like you have blocked notifications!