ℹ️ 179 € – 3 Dite ne Stamboll
💠 Super Super Oferte per Stamboll me Pegasus Airlines
🌀 Cdo dite – 7 here ne jave

Vikend ne Stamboll me Max Travel

Max Travel ofron paketen 3 dite ne Stamboll me nisje cdo dite te javes me cmime te voltishme dhe sherbim profesional dhe gjate vizites suaj.

💎 PERA ROSE – 179 € per person
💎 TULIP CITY – 189 € per person
💎 EURO PLAZA – 189 € per person
💎 PREMIST TAKSIM – 189 € per person
💎 NIPPON TAKSIM – 199 € per person
💎 AVANTGARDE TAKSIM – 199 € per person
💎 GOLDEN AGE – 209 € per person

⋙ Të Përfshira:
 Fluturimi me Pegasus Airlines
 Bagazh 20 Kg
 Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll – Prishtinë
 Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
 Akomodimi: 2 netë
 Shërbimi sipas Konceptit BB
 BB- Fjetje me mengjes
 Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
 Të gjitha taksat

ℹ️ Valide per Mars 2020
🌀 Rezervo me kohe sepse numri eshte i limituar!

Për rezervime kontakto:
 038 754 754
 049 754 754
 +383 49 754 754 viber / whatsapp
email: [email protected]

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger