Green Park Pendik eshte hotli yne i perzgjedhur per Stambollin Aziatik, I vendosur ne qender te rajonit Pendik, shume afer aeroportit Sabiha Gokcen, disa qendrave tregatare dhe rruges me te famshme ne Stamboll – Bagdad Cadesi, Green Park Pendik eshte hotel i vleresuar me 5 yje dhe ofron dhoma super luksoze te gjitha jane te paisura me TV LCD, banjo ekskluzive si dhe mini bar.

  • Green Park Taksim ka pishine te brendshme dhe te jashtme.
  • Wi-Fi eshte ne dispozicion ne vende publike dhe dhoma dhe sherbimi eshte Falas.
  • Te gjitha dhomat e Green Park Pendik Hotel & sallat e kongreseve jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor dhe një minibar.
  • Disa dhoma kane nje banje private spa me pamje te Detit Marmara.

Green Park Pendik ka posedon nje Super SPA ku ka saune, jacuzzi, hamam turk dhoma me avull, dhoma debore dhe dhoma private masazhe si sherbime te tjera qe perfshijne sallon bukurie,

Ne Green Park Pendik do ta gjeninje nga qendrat me te mira te Fitnessit e cila eshte e ndare ne dy pjese ate si palester me pajisje si dhe pjesa tjeter per ushtrime kardiovaskulare dhe Studio Pilates. Green Park Hotel Pendik ka ne total 7 bare dhe restorante.

Rezervimi
Sending
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakAtmosphere Kanifush
Artikulli tjetërGreen Park Taksim