I vendosur në Alanya pranë bregdetit, Xoria Deluxe është një nga hotelet më të rinj dhe luksoz me sherbime fantastike te konceptit Ultra All – Inclusive.

Ky hotel është konceptuar për t’ju ofruar një festë të paharrueshme, duke u kujdesur për çdo detaj që do t’ju bëjë qëndrimin tuaj të jetë një përvojë me momente të bukura.

Me arkitekturën moderne që bie në sy, pamje madhështore nga pothuajse çdo dhomë, dekorim elegant, ujëra mesdhetare me rërë të artë, ju ofron një pushim të paharrueshëm me familjen në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Vetëm me super ofertën e Max Travel rezervoni tani pushimin tuaj në Xoria Deluxe Hotel.

Çdo dhomë në Xoria Deluxe është plotësisht e pajisur me të gjitha mjetet moderne që ju mund të prisni nga një hotel luksoz. Ju keni zgjedhjen për të qëndruar në dhoma standarde, dhoma familjare ose suita të veçanta, duke siguruar që të plotësohen të gjitha nevojat tuaja për akomodim.

Kuzhina në Xoria Deluxe ju sjell një shije të jashtëzakonshme. Ju do të keni mundësinë të provoni varietetet më të pasura të kuzhinës turke dhe osmane, si dhe shijet e kuzhinave botërore, në restorantin kryesor të hotelit dhe restorantet A la Carte.

Për ata që preferojnë aktivitetet sportive, Xoria Deluxe ofron një gamë të gjerë aktivitetesh për të gjitha moshat. Mund të luani tenis, pingpong, volejboll në plazh, shigjeta, të luani në sallën e lojrave, të luani bilardo ose të angazhoheni në lojëra të tjera si gjimnastika dhe ushtrimet në pishinë.

Lëreni lodhjen tuaj të endet në pishinë , ju mund të përdorni pishinën e jashtme (350 m²) me rrëshqitje, pishinen e brendshme, pishina për fëmijë dhe shumë aktivitete të ndryshme. Sigurisht, vendndodhja e hotelit pranë detit dhe rërës së diellit mesdhetar ju jep mundësinë për të shijuar edhe plazhin dhe detin.

Argëtimi nuk njeh kufij në Xoria Deluxe, hoteli feston gjatë ditës dhe natës. Gjatë ditës, ka festa dhe aktivitete të veçanta në pishinat dhe plazhin e hotelit. Ndërsa në mbrëmje, ju do të keni mundësinë të shijoni shfaqje dhe skeçe në teatrin e hapur, të cilat janë të përshtatshme për të gjithë anëtarët e familjes tuaj.

Ndërsa për të arritur në Xoria Deluxe nga aeroporti i Antalyas ju duhen vetëm 1 orë e 15 minuta.

 

Kontakto tani në Max Travel për të rezervuar pushimin tuaj këtë verë me super oferta!

Shfleto albumin për më shumë pamje të Xoria Deluxe Hotel!