Nese tashmë keni vendosur për pushime në Antalya, por nuk keni vendos se në cilin hotel, atëherë Max Travel ka një super ofertë javore për hotelin Bosphorus Sorgun, vetëm për 669 Euro. Kjo ofertë është e vlefshme për datat e nisjes nga 23 deri më 30 Qershor për 6 netë e 7 ditë të plota në konceptin Ultra All Inclusive. 

💖 BOSPHORUS SORGUN 5★ 📍 SIDE 💝

💝 OFERTE SPECIALE 🔖 669€ për person 💝

⋙ Fluturime Direkte 7X ne jave

✈ Nisja nga 23- 30 / Qershor – 669€ për person

🔒 Rezervo tani duke paguar vetem 30% te vleres – pjesen tjeter me kiste deri ne 21 dite para udhetimit

👉 Rezervimin mund ta ndryshoni ose anuloni pa penallti deri ne 30 dite para nisjes

👉 me shume info per hotel: https://maxtravel.al/bosphorus-sorgun/

ℹ Mundesi te nisjes edhe nga 📍 Shkupi 📍 Zvicer 📍 Gjermani 📍 Austri 📍 Angli

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes

ℹ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: info@maxtravel.al
#LetsGo #MaxTravel #Prishtina #Kosova

⚠️Bosphorus Sorgun është hotel EKSKLUZIV në Max Travel⚠️

⚠️Rezervimi juaj është VALID në Sorgun Akadia vetëm nëse ju bëni rezervim përmes Max Travel ose Agjensioneve partnere⚠️

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun ndodhet në rajonin Side të Antalias, në një vendndodhje të mrekullueshme midis bregdetit dhe lumit Manavgat. Një vend i vërtetë i ëndrrave për ata që dëshirojnë një qëndrim të rehatshëm dhe një përvojë të mahnitshme.

Koncepti i “All Inclusive” i Bosphorus Sorgun ofron më shumë se sa një thjeshtë akomodim. Ky hotel unik sjell përfitime të pakrahasueshme si ushqim i shijshëm, argëtim pa fund dhe pamje mahnitëse. Në dhomat e tyre të komoditetshme dhe të ndryshme, mysafirët gjejnë gjithçka që nevojitet për të qëndruar në mënyrë të përshtatshme dhe të shijojnë pushimin e tyre në maksimum.

Bosphorus Sorgun siguron shërbime të tjera për të garantuar që mysafirët të ndihen sa më komod. Këto shërbime përfshijnë recepsionin 24 orë, rrëshqitje uji, xhakuzin, banja turke (hamame) dhe Wi-Fi falas në të gjithë hotelin. Hotel Bosphorus Sorgun ofron gjithashtu disa pishina për të gjitha grupmoshat, duke përfshirë pishinën e jashtme, pishinën brendëshe, pishinën olimpike dhe pishinën për fëmijë. Përveç kësaj, hoteli ka edhe një plazh privat që gjendet vetëm 300 metra larg.

 

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger