📣📣📣 Super Oferta per Egjipt 📣📣📣

Egjipti është një vend i vendosur në Afrikën e Veriut, i njohur për historinë e tij të pasur dhe qytetërimin e lashtë. Vendi është shtëpia e shumë monumenteve të famshme si Piramida e Madhe e Gizës, Sfinksi dhe Lugina e Mbretërve.

💝 5 Ditë në Egjipt All Inclusive 699 € 💝

⋙ Të Përfshira:
✔ Akomodimi: 5 netë / 5 ditë
✔ Destinacioni: Hurghada apo Sharm el-Sheikh
✔ Fluturimi Prishtine – Hurghada – Prishtine apo
✔ Fluturimi Prishtine – Sharm el-Sheikh – Prishtine
✔ Fluturimi me Turkish Airlines
✔ Fluturimi me ndalese ne Stamboll
✔ Bagazh 20 Kg
✔ Shërbimi sipas Konceptit All Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat e Aeroportit

⋙ Çmimet nuk përfshijë:
🛂 Viza hyrëse për Egjipt 50€ për person

Hurghada është një destinacion popullor turistik i vendosur në bregun e Detit të Kuq të Egjiptit. Është i njohur për plazhet e tij të bukura dhe ujërat e pastër, të cilat e bëjnë atë një vend të njohur për not, snorkeling dhe zhytje. Qyteti ofron gjithashtu një shumëllojshmëri të sporteve ujore, të tilla si rrëshqitje në ajër, kitesurfing dhe ski jet.

Sharm El-Sheikh është një tjetër destinacion turistik popullor në Egjipt, i vendosur në skajin jugor të Gadishullit Sinai. Është i njohur për plazhet e tij të bukura, ujërat e pastër dhe shkëmbinjtë koralorë, të cilët e bëjnë atë një vend të njohur për zhytje dhe snorkeling. Qyteti ofron gjithashtu një sërë aktivitetesh të tjera, të tilla si shëtitje me deve, çiklizëm me katër dhe safari në shkretëtirë.

Si Hurghada ashtu edhe Sharm El-Sheikh janë gjithashtu të famshëm për jetën e saj të natës, me një shumëllojshmëri baresh, klubesh dhe restorantesh për të zgjedhur.

Në përgjithësi, Egjipti, Hurghada dhe Sharm El-Sheikh janë destinacione të përsosura për ata që kërkojnë një përzierje të historisë, kulturës dhe aventurës. Me plazhet e tij të bukura, ujërat e pastër dhe historinë e pasur, Egjipti është i sigurt se do të sigurojë një përvojë të paharrueshme për udhëtarët.

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 043 754 754
☎ 046 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📨 email: [email protected]
#LetsGo #MaxTravel #prishtina #kosova

Looks like you have blocked notifications!