📣📣📣 Super Oferta per DUBAI 📣📣📣

Nëse fjala e urtë popullore, ‘living life king size’ do të kishte një fytyrë, Dubai do të ishte përfaqësimi përfundimtar i saj. 

Dubai është padyshim një nga qytetet më unike në botë. Perla e Lindjes së Mesme, Dubai është ëndrra çdo udhëtari i cili ka pamje historike, jetë aktive të natës dhe atraksione jashtë kësaj bote.

Rrokaqiejt e bukur, ndërtesa moderne, plazhe të bukura dhe opsionet e mrekullueshme të akomodimit gjithëpërfshirës, të gjitha e bëjnë Dubain një destinacion fantastik turistik.

💝 5 Ditë në Dubai prej 499 € 💝

⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit Tirane – Dubai – Tirane
✔ Bagazh 20 Kg
✔ Fluturimi Direkt
✔ Akomodimi: 4 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB – Fjetje me mëngjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat e Aeroportit

⋙ Çmimet nuk përfshijë:
✔ Sigurimi nderkombëtar shëndetsorë (perfshi Covid)
✔ Taksat e qytetit

🛂 Viza hyrëse për Dubai 100 Për person

Cka me bo për 5 ditë në Dubai?

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger


Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 043 754 754
☎ 046 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📨 email: [email protected]
#LetsGo #MaxTravel #prishtina #kosova

 

Looks like you have blocked notifications!