Paketa turistike per ski ne Bansko duke filluar nga 119 Euro – Hoteli me mengjes

📣📣📣 BANSKO 2022 📣📣📣
💝 4 nete ne Bansko per vetem 119 EURO 💝

🔴 Asistence 24 ore 📲
🔴 Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura 👇

💎 Royal Park Hotel – 119 € per person
💎 Hotel Zara – 129 € per person
💎 Hotel Pirin – 159 € per person

⋙ Të Përfshira:
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB ose HB
✔ BB- Fjetje me mengjes
✔ HB- Fjetje me mengjes dhe darkë
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

⋙ Çmimet nuk përfshijnë:
✔ Vizen per Bullgari
✔ Sigurim Shendetesor
✔ Ski Pass dhe paisjet

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
email: [email protected]
#LetsGo #MaxTravel

 

Whatsapp


Facebook Messenger

Bansko ndodhet ne nje lugine piktoreske mes maleve Pirin, Rila dhe Rodopi. Me nje gjatesi 70 kilometra, me infrastrukturë moderne teleferikesh, Bransko mbetet nje nga resortet dimerore me te medha ne te gjithe Europen. Ndodhet ne jugperendim te Bullgarise, 925 m mbi nivelin e detit. Resorti ofron mundesi te shumta akomodimi ne hotele luksoze dhe ekonomike si dhe bare e restorante tradicionale te quajtura ne gjuhen vendase ‘mehana’.

Ne Bansko te mund te gjeni nje ambient shume miqesor, duke filluar nga nje piste gjigande per ski e cila pergjate 5 muajve te dimrit ka aktivitet non stop. per Ski ne Bansko rekomandohet edhe per ata qe ende nuk dine te bejne ski, por qe pelqejne natyren e bukur te dimrit, qe duan te relaksohen ne nje restorant siper maleve, apo te pine nje caj te ngrohte me nje pamje magjpsese.

 

Looks like you have blocked notifications!