📣 Koha per ski n’BANSKO 📣

 

Bansko ndodhet ne nje lugine piktoreske mes maleve Pirin, Rila dhe Rodopi. Me nje gjatesi 70 kilometra, me infrastrukturë moderne teleferikesh, Bansko mbetet nje nga resortet dimerore më të mëdha në të gjithë Europen.

Ndodhet ne jugperendim te Bullgarise, 925 m mbi nivelin e detit. Resorti ofron mundesi te shumta akomodimi ne hotele luksoze dhe ekonomike si dhe bare e restorante tradicionale te quajtura ne gjuhen vendase ‘mehana’. Gjate pushimeve tuaja ne Bansko do te keni mundesine te vizitoni gjithashtu dhe monumente kulturore dhe historike.

💝 4 nete ne Bansko per vetem 119 EURO 💝

🔴 Asistence 24 ore 📲
🔴 Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura 👇

💎 Bansko SPA & Holidays – BB – 119 € per person
💎 Mura Bansko – BB – 119 € per person
💎 Murite Club – HB – 129 € per person
💎 Evelina Palace – BB – 149 € per person
💎 Green Life Ski – BB – 159 € per person
💎 Casa Carina – HB – 199 € per person
💎 Hotel Strazite – HB – 219 € per person

⋙ Të Përfshira:
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB ose HB
✔ BB- Fjetje me mengjes
✔ HB- Fjetje me mengjes dhe darkë
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës

⋙ Çmimet nuk përfshijnë:
✔ Vizen per Bullgari
✔ Sigurim Shendetesor
✔ Ski Pass dhe paisjet

 

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook MessengerPër rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: [email protected]
#LetsGo #MaxTravel #Prishtina #Kosova

 

Looks like you have blocked notifications!