Side Story Hotel & Spa eshte nje hotel super luksoz në stilin mesdhetar ku çdo detaj është projektuar dhe krijuar për t’i dhënë atmosferë dhe personalitet çdo zone te ofruar per ju.

Me konceptin e sherbimeve ULTRA – ALL INCLUSIVE, padyshim që nuk do te ju zhgenjej nese vendosni që pushimet tuaja ti kaloni në Side Story Hotel & Spa.

Mikpritja e ngrohtë e Side Story Resort & Spa & SPA shoqërohet me një shërbim të personalizuar dhe të përsosur. Dhoma te dizajnuara dhe projektuara ofrojne per ju akomodim dhe zgjedhje te dhomave standarte, dhoma me pamje nga pishina apo edhe dhoma me suita te veqanta. WiFi FALAS në dispozicion për të gjithë hotelin.

Perveq sherbimit në restorantin kryesor, ju mund te provoni ushqimet edhe në restorantin A la carte per me shume nga kuzhina meksikane, italiane, otomane.

E vendosur 600 metra larg nga Plazhi Publik, Side Story Resort & Spa ofron edhe dy pishina të jashtme dhe shumë gjëra të tjera si Spa, banja turke dhe fitness.

Ju mund të luani gjithashtu pingpong, mini-golf dhe shetitje ne zonen qe është e njohur për ski dhe çiklizëm.

Juve ju duhen vetëm 45 minuta për të arritur nga Aeroporti i Antalyas në Side Story Hotel & Spa.