Ylli i ri i Side, STELLA ELITE, do të fillojë të shkëlqejë që nga marsi 2023 me konceptin e tij 16+ Ultra All Inclusive, vendi ideal qe ju te kaloni nje kohe te mrekullueshme me të dashurën tuaj apo me shoqerin, ku shumë aktivitete për të rritur shumë muzik e argetim ju presin ne Stella Elite Resort & Spa.

Do të gjeni gjithashtu romancën që kërkoni në dhomat që në prioritet kanë komoditetin. Dhomat në Stella Elite Resort & Spa janë garancia e një qëndrimi të këndshëm dhe një gjumë të qetë me dekorimin e tyre modern.

Përveç restoranteve ku do të takoni shijet më të njohura të kuzhinave turke dhe botërore me prekjet dhe prezantimet më të bukura, Bëhuni gati për ta kthyer festën tuaj në një festival gastronomik me pijet që do të zgjidhni nga menutë e pasura të bareve.

Hoteli posedon Restorantin Kryesor, 2 Restorante A’la Carte, 1 Restorant Plazhi, 4 Bare, 1 Paticeri.

Janë në dispozicion këndi i ushqimit dietik, këndi i ushqimit pa gluten dhe “show cooking”. Të gjitha pijet shërbehen në tryezë. Lëngu i portokallit është i përfshirë në mëngjes.

Side Stella Elite Resort & Spa është afërsisht 750 metra nga plazhi. Mysafirët mund të përfitojnë pa pagesë nga shezllonet, çadrat dhe jastëkët në plazhin tonë. Ka rërë të imët dhe plazh që nuk thellohet menjëherë gjithashtu ju ofrohet sherbim restoranti dhe bari ne plazh.

Bëhuni gati për t’i kthyer pushimet tuaja në një kënaqësi të paharrueshme me programe të përshtatshme për të gjitha shijet në STELLA ELITE. Ekipi profesional i animacionit do të dekorojë festën tuaj me kujtime të paharrueshme me aktivitete dhe organizime shumëngjyrëshe si gjatë ditës ashtu edhe gjatë natës.

Nëse dëshironi të pini pijen tuaj me shoqërimin e pianos në barin NOBLE ose të bashkoheni në natën e kërcimit me muzikë live në bar SPLASH. Pavarësisht nëse dëshironi të zini vendin tuaj në teatër për shfaqje të mrekullueshme ose prisni për performancën e DJ në IRISH PUB, ne Stella Elite ju do te argetoheni!

Stella Elite resort&Spa gjendët vetëm 50 minuta larg nga aeroporti i Antalyas.

This slideshow requires JavaScript.