Pozita: Hotel është e vendosur në rajonin e Lara 10 km nga aeroporti Antalia dhe 12 km nga qendra e qytetit. Hotel është direkt nga plazhi.

Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 198 në dy ndërtesa kryesore. Dhoma standarde (30-35m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2pax), Deluxe Suite (75m², një krevat francez + dy krevate divan, max.2 + 2chd), Deluxe Suite Superior (80-90m², dy krevat divan, një banjo, max 4 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me ballkon ose tarracë, laminat dhe dysheme qeramike, banjo private me dush, tharëse flokësh, telefon me dalje direkte, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, kuti të sigurt, TV satelit dhe kanale muzikore. Në dhomat e Dhomës Deluxe kuzhinë me frigorifer, larje dhe lavatriçe.

Shërbimi: Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, snacks pasdite, ëmbëlsira, darkë, snacks natën vonë, pije lokale të butë dhe alkoolike, kafe, çaj 10.00 – 24.00 orë, restorant në restorant dhe bar nga 10.00 – 17.00 orë. Nuk përfshihen: të gjitha pije të importuara, restorant A’la Carte, lëngje frutash të freskëta, pije energjie, shërbim në dhomë dhe pije në shishe.

Përmbajtja: Restoranti kryesor me bufe të hapur, Restorant A’la Carte, restorant snack, bar lobi, bar pishinë, bar plazhi, klubi disko. Shërbimi mjekësor, shërbimi babysitting, lavanderi, shërbim në dhomë, karrige, qiraja e makinave, qendra tregtare, telefon, faks, internet dhe lojërat kompjuterike janë me pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonën e Lobit është pa pagesë.

Plazhi:  Hotele plazhi privat 700m nga Hotel, rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi janë pa pagesë.

Sporti dhe argëtimi: Pishina të hapura për të rritur dhe fëmijë, pishinë shtëpie për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, volejboll plazhi, pingpong. Tarifa shtesë: të gjitha sportet e ujit, masazh, SPA dhe Qendra e Bukurisë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe programet tregojnë në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë, mini disko në mbrëmje.

Looks like you have blocked notifications!