♨️💥 TOP OFERTA 💥♨️
💥  All Inclusive💥
💥 Antalya 339 € 💥
✈️ Nisja 18/Qershor ✈️

Riviera turke Antalya gatshme për sezonin e verës dhe mirëpritjen e pushuesve nga Kosova, Sezoni turistik veror tashmë ka filluar, ndërsa qytetarët janë në kërkim të aranzhmaneve më të favorshme për pushime verore.

Alanya, Antalya, Belek, Side, Kemer janë disa nga vendet bregdetare që këtë vit për të gjithë ata që kanë vendosur t’i kalojnë pushimet në Turqi. Pavarësisht situatës me pandeminë shumë resorte në këto vende tashmë kanë bërë gati çdo gjë që sezoni i verës të jetë e mbushur me turistë, dhe që ata që zgjedhin të kalojnë ditët e ngrohta të verës në këto resorte të ndahen të kënaqur me shërbimin.

“Çmimet janë të favorshme, ku shumë hotele kanë zbritje ekskluzive dhe në disa prej tyre zbritjet shkojnë deri në 60% për muajin qershor”

 

✈️ Nisja me Nisja me 18 / Qershor / 2021

🔒 Rezervo tani duke paguar vetem 25% te vleres – pjesen tjeter me kiste pa pagese shtese deri 3 jave para udhetimit

👉 Rezervimin mund ta ndryshoni ose anuloni pa penallti deri ne 3 jave para nisjes

👉 Ne rast te anulimit/mbylljes/ndryshimit te fluturimeve si rezultat i pandemise Covid te gjitha pagesat e bera rimbursohen ne afat prej 72 oreve

🤩Fluturo ne Biznes Klas per vetem 99 € me shume (cmim promocional) #PushimPerQefi🤩

 

💖 CASTIVAL HOTEL 5★ – 339€
⋙ All Inclusive | SIDE

💖 SEHER RESORT 5★ – 349€
⋙ ULTRA All Inclusive | SIDE

💖 CLUB AQUA PLAZA 5★ – 379€
⋙ All Inclusive | SIDE

💖 ALAN XAFIRA 5★ – 379€
⋙ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 XORIA DELUXE 5★ – 399€
⋙ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 SUNMELIA BEACH 5★ – 409€
⋙ All Inclusive | SIDE

💖 EFTALIA MARIN 5★ – 419€
⋙ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 VIKINGEN INFINITY 5★ – 419€
⋙ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 TUI XANTHE 5★ – 419€
⋙ All Inclusive | SIDE

💖 THE SENSE 5★ – 419€
⋙ All Inclusive | SIDE

💖 RIO LAVITAS 5★ – 429€
⋙ ULTRA All Inclusive | SIDE

💖 EFTALIA OCEAN 5★ – 429€
⋙ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 ARIA RESORT 5★ – 439€
⋙ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 CRYSTAL ADMIRAL 5★ – 469€
⋙ ULTRA All Inclusive | SIDE

💖 DIAMOND PREMIUM 5★ – 469€
⋙ ULTRA All Inclusive | SIDE

💖 SEA PLANET 5★ – 469€
⋙ ULTRA All Inclusive | SIDE

💖 GRANADA LUXURY 5★ – 499€
⋙ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 CRYSTAL TAT BEACH 5★ – 509€
⋙ ULTRA All Inclusive | BELEK

💖 MELAS LARA 5★ – 559€
⋙ ULTRA All Inclusive | LARA

💖 ASTERIA KREMLIN 5★ – 569€
⋙ ULTRA All Inclusive | LARA

💖 MYLOME RESORT 5★ – 579€
⋙ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 CONCORDE DELUXE 5★ – 499€
⋙ ULTRA All Inclusive | ALANYA

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturimi direkt – Turkish Airlines 💖
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber + whatsapp)
email: [email protected]

#LetsGo #MaxTravel

 

Looks like you have blocked notifications!