Diamond Premium Hotel & Spa është një destinacion i mrekullueshëm pushimi në Side, ku bluja dhe jeshilja e Mesdheut takohen për një përjetim të pazakontë.

Me konceptin Ultra All-Inclusive, ky hotel ekskluziv ofron një përjetim të veçantë e që luksin dhe komoditetin e gjeni në një vend të vetëm për pushimet tuaja me familje apo shoqëri ose edhe për një romancë të vertetë me partnerin.

Vetëm me super ofertën e Max Travel rezervoni tani pushimin tuaj në Diamond Premium Hotel & Spa.

Hotel Diamond Premium & Spa do t’ju sigurojë një pushim magjepës dhe do t’ju japë eksperiencë të paharrueshme.

Me pamje spektakolare nga mali dhe kopshti, dhomat unike të Hotel Diamond Premium ofrojnë një ambient të qetë dhe të relaksuar, ju mund të zgjidhni edhe qëndrimin në suita të vecanta ose në dhomat familjare. Sido që të jetë zgjedhja juaj luks, rehati dhe argëtim do t’ju ofrohet gjatë pushimeve tuaja në Diamond Premium Hotel &Spa.

Diamond Premium Hotel &Spa do te ju ofroj pjata të shijshme nga kuzhinierët profesionistë, të cilet do ju sherbejne ushqime nga kuzhina turke dhe ajo boterore, ndersa pijet mund të merrni nga baret.

Ju mund të relaksoheni pafund ne Diamond Premium Hotel me pishinat e jashtme, saunen, qendrën e fitnesit, banjën turke, derisa ju premtohet edhe argëtim pafund në klubin e natës, shfaqjet amfiteatrore, muzikë live gjatë natës, si dhe rrëshqitje në ujë dhe lojëra të tjera.

Ata që duan të kalojnë një muaj mjalti romantik! Diamond Premium Hotel ju dërgon në kulmin e romancës që nuk mund t’i harrojnë kurrë ditët e para të martesës. Me dekorime të veçanta dhomash, shportë frutash, verë, mëngjes me shërbim në dhomë dhe lule të freskëta i ofrojmë për të kaluar pushime romantike dhe luksoze.

Është e mundur të arrini të gjitha lehtësitë që meritoni në Hotel Diamond Premium & Spa që ndodhet vetëm 50 minuta larg nga Aeroporti i Antalyas.

Kontakto tani në Max Travel për të rezervuar pushimin tuaj këtë verë me super oferta!

Shfleto albumin për më shumë pamje të Hotel Diamond Premium!

 

Looks like you have blocked notifications!