Në bregdetin e mrekullueshëm të Side, një destinacion i mrekullueshëm i pushimit Port River Hotel & Spa. Në këtë artikull, do të eksplorojmë një botë të mahnitshme të rehatshme dhe aventurash, ku luksin dhe sherbimin ne konceptin Ultra All Inclusive e ndanë me pamjen e  detit, liqenit dhe lumit.

Nëpërmjet dhomave të ndritshme me pamje të çmuar dhe kuzhinës e deri te plazhi privat dhe mundësitë e argëtimit, ne do të hedhim një vështrim thellësor në çdo aspekt të këtij hoteli të jashtëzakonshëm të pushimit.

Në Max Travel do gjeni shumë oferta speciale për pushimet tuaja 2023 në Antalya.

Port River Hotel & Spa 

Ky hotel i shkëlqyeshëm ofron një përvojë të pushimit në konceptin Ultra All Inclusive për udhëtarët që janë në kërkim të relaksimit dhe aventurës në një ambient të jashtëzakonshëm.

Dhomat e eleganta të Port River Hotel & Spa kanë një pamje të jashtëzakonshme drejt detit, liqenit dhe lumit që i rrethojnë. Të pajisura me të gjitha mënyrat që ju nevojiten për të ndier veten sa më të rehatshme, dhomat ofrojnë një komoditet të përkryer. Ky hotel i jashtëzakonshëm ofron një gamë të gjerë të mundësive për akomodim, përfshirë dhoma standarde me pamje nga kopshti, dhoma familjare, dhe dhoma standarde me pamje nga deti. Ju do të gjeni vendin perfekt për të përjetuar qetësinë dhe bukurinë e këtij destinacioni të mrekullueshëm.

Në aspektin kulinar, Port River Hotel & Spa shfaq talentin e kuzhinierëve të tij ekspertë. Një larmi e shijesh lokale dhe tradicionale, si dhe oferta të zgjedhura nga kuzhina botërore, serviren në restorantet A la Carte. Kjo përbën një përvojë gastronomike të paharrueshme, duke e bërë pushimin tuaj edhe më të këndshëm dhe të shijshëm.

Plazhi privat i Port River Hotel & Spa është vetëm disa hapa larg hotelit, duke ofruar mundësinë për relaks dhe argëtim në bregdetin e pastër të detit. Aktivitetet e ndryshme që ofrohen përmes gjithë ditës ju japin mundësi për të shijuar detin dhe diellin sipas dëshirës tuaj. Pishinat e jashtme me rrëshqitje sjellin dozën tuaj të adrenalinës, ndërsa ofertat shtesë si sportet ujore, fitnessi, spa, dhe masazhi, janë të gatshme për t’ju ofruar një përvojë më të plotë të kujdesit ndaj vetes.

Në fund të fundit, Port River Hotel & Spa është më shumë se një hotel – është një parajsë e shtrirë mes natyrës dhe komoditetit, një destinacion që ju bën të ndiheni të veçantë. Nëse jeni në kërkim të një përvoje të paharrueshme të pushimit në një destinacion të mrekullueshëm, kjo është zgjedhja e duhur për ju.

 

Ja disa arsye pse duhet te zgjedhni Port River Hotel& Spa ?

  • Akomodimi i Shkëlqyer: Port River Hotel & Spa ju ofron një përvojë të akomodimit të jashtëzakonshme. Dhomat moderne dhe të mëdha ofrojnë pamje të mahnitshme drejt detit, liqenit dhe lumit, duke ju lejuar të relaksoheni në një atmosferë të qetë dhe të jashtëzakonshme komoditeti.

  • Koncepti Ultra All Inclusive: Një nga avantazhet kryesore të qëndrimit në këtë hotel është koncepti Ultra All Inclusive. Kjo do të thotë që të gjitha ushqimet, pijet dhe shërbimet e tjera janë të përfshira në çmimin e qëndrimit tuaj, duke ju lejuar të shijoni ushqim të shkëlqyer dhe shërbime të larmishme pa kufij.

  • Aventura dhe Argëtimi: Plazhi privat i hotelit është vetëm disa hapa larg dhe ofron mundësi të pafundme për të shijuar bregdetin dhe ujin e pastër. Aktivitetet e ndryshme në plazh dhe në ambientet e brendshme, përfshirë pishinat e jashtme me rrëshqitje, sportet ujore, fitnessin dhe spa-n, do t’ju mbajnë të zënë gjatë gjithë kohës.

  • Kuzhina e Shkëlqyer: Me një gamë të gjerë të shijesh lokale dhe ndërkombëtare, restorantet A la Carte ju sjellin një përvojë gastronomike të paharrueshme. Kuzhinierët ekspertë do të ju bëjnë të provoni shijet e mrekullueshme të kuzhinës tradicionale dhe botërore.

  • Pamjet dhe Ambienti: Vendndodhja e hotelit është e shkëlqyeshme. Me pamje panoramike drejt detit dhe ambientin e qetë të lumit dhe liqenit, do të jeni të rrethuar nga natyra dhe e mrekullueshme e Side.

  • Shërbimi Profesional: Stafi i trajnuar mirë dhe i kujdesshëm është gati të plotësojë çdo kërkesë tuaj dhe të sigurojë që qëndrimi juaj të jetë i paharrueshëm. Ata i kushtojnë vëmendje të madhe detajeve për të siguruar që të gjitha aspektet e qëndrimit tuaj te jenë të përsosura.

 

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger