Kur është fjala për një pushim të mrekullueshëm në një destinacion bregdetar, Alan Xafira Deluxe Hotel është zgjedhja e duhur për të gjitha grupmoshat.

Vetëm me super ofertën e Max Travel rezervoni tani pushimin tuaj në Alan Xafira Deluxe Hotel.

Ky hotel i jashtëzakonshëm, i vendosur vetëm 550 metra larg plazhit të bukur, ofron një përvojë të pafundme të komoditetit dhe luksit për mysafirët e tij. Me konceptin Ultra All – Inclusive të shërbimeve, ju do të përjetoni një pushim të paharruar në Alan Xafira Deluxe.

Një nga avantazhet kryesore të Alan Xafira Deluxe është qasja e lehtë dhe e shpejtë në plazh. Hoteli ofron transport të organizuar çdo 15 minuta për të marrë mysafirët në plazh dhe për t’u kthyer në hotel. Kjo e mundëson mysafirëve të shijojnë detin dhe rërën e butë pa asnjë ndërprerje ose shqetësim.

Ju mund të zgjedhni se a deshironi të akomodoheni në dhoma, vila ose suite luksoze mbretërore, të pajisura me të gjitha të nevojshmet për të siguruar komoditetin tuaj.

Me disa restaurante te ndryshme, Alan Xafira Deluxe ju premton një shumëllojshmëri te ushqimeve më të shijshme nga kuzhina turke dhe ajo botërore.

Për të gjithë familjen, hoteli ofron shumë aktivitete argëtuese. Klubin për fëmijë, pishina për fëmijë dhe Aquaparku janë vetëm disa nga mënyrat në të cilat fëmijët mund të shijojnë kohën e tyre dhe të bëjnë miq të rinj.

Për të rriturit dhe fëmijët, hoteli ofron shumë mundësi për relaksim dhe argëtim. Për ata që dëshirojnë të kalojnë pushimet e tyre duke eksploruar dhe duke përjetuar emocione të reja.

Rrëshqitësit në ujë dhe festat në pishinë dhe plazh do t’ju japin një dozë të shtuar të argëtimit dhe adrenalines. Pishina e brendshme, banja Turke, sauna dhe qendra e fitnesit janë vetëm disa prej shërbimeve të disponueshme që mysafirët mund të shfrytëzojnë pa asnjë pagesë shtesë.

Juve ju duhet vetëm 1 orë dhe 15 minuta për të udhëtuar nga Aeroporti i Antalyas deri te hoteli.

Alan Xafira Deluxe është vendi ku komoditeti, luksi dhe argëtimi takohen për të krijuar një përvojë të paharrueshme të pushimit. Nëse kërkoni një vend për të shijuar ditë të paharrueshme në bregdetin turk, ky është zgjedhja e duhur për ju.

Kontakto tani në Max Travel për të rezervuar pushimin tuaj këtë verë me super oferta!

Shfleto albumin për më shumë pamje të Alan Xafira Deluxe!

Looks like you have blocked notifications!