Paloma Perissia u rinovua plotësisht në Mars 2019 dhe shërben me koncept Ultra Luxury All Inclusive.

Paloma Perissia, e cila ka një estetikë unike me 352 dhoma, përfshin à la carte restorante dhe bare me një koncept të gjeneratës së re të ushqimit dhe pijeve, një pastiçeri, një zonë pishine të rinovuar, rrëshqitje për fëmijë dhe një botë uji, suita të ridekoruara, dhoma dhe një amfiteatri.

Zbuloni dhoma madhështore dhe suita të jashtëzakonshme me pamje nga deti dhe të rrethuar nga natyra në Paloma Perissia, parajsën e fshehur të Mesdheut, në të cilat nuk do të ju mungojë asgje vetem që ju të ndiheni sa më rehat gjatë qëndrimit tuaj.

Ekipi i kuzhinës ka një mision inovativ për të sfiduar shijet tuaja me prezantime ushqimore të bëra me përbërës të cilësisë së lartë nga prodhuesit vendas dhe të përgatitura me teknika të përsosura. Ju presin për një udhëtim të këndshëm drejt trashëgimisë të kuzhinës që ofron pjata tradicionale me një prekje moderne dhe të sofistikuar. Një qasje inovative ndaj kuzhinës turke dhe botërore dhe teknika të përshtatshme gatimi ju prezantohen juve.

Zbuloni plazhin e pacenuar me rërë të artë 300 metra të gjatë me bankinë private dhe pishina të gjera nën hijen e palmave në Paloma Perissia.

Shijoni detin e pastër kristal, diellin me gaz dhe pamjet unike të natyrës në shezllone të rehatshme për diell ose kabana private.

Ekipi argëtues i Paloma Hotels, Palomotion, ju ofron ditë, natë dhe aktivitete për fëmijë ku do të shijoni argëtim të pakufizuar gjatë pushimeve tuaja.

Fushat sportive të projektuara posaçërisht për sporte të ndryshme ju presin…

Paloma Perissia përqafon jetën me energji të lartë me aktivitete emocionuese dhe seanca fitnesi dhe volejbolli në plazh, sportet e ujit, gjimnastika dhe joga ofron të gjitha llojet e mundësive për shumë sporte.

Paloma Perissia gjendet vetëm 50 minuta larg nga aeroporti i Antalyas.

This slideshow requires JavaScript.