Paloma Finesse është vendi i përsosur për të “kapur momentin”. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për kapjen e kohës në Paloma Finesse. Gjithçka është planifikuar dhe projektuar në mënyrë ideale për të shfrytëzuar sa më shumë.

Çdo veprim, çdo send ka një kuptim dhe një funksion. Paloma Finesse i magjeps mysafirët e saj në shikim të parë me hollin e saj mahnitës, kombinimin unik të elementeve të saj moderne, minimaliste dhe të sofistikuara të dizajnit.

Në Paloma Finesse besojnë se të ngrënit nuk është thjesht një akt, është stimulimi i të gjitha shqisave në të njëjtin moment. Qasja novatore e kuzhinës e Paloma Finesse ndaj konceptit luksoz Ultra All Inclusive ofron një festë gastronomike krejt të re të rafinuar. Kuzhina bazohet mbi parimet e burimeve lokale, përbërësve sezonalë dhe delikatesave tradicionale të gjitha këto përbëjnë një kuzhinë finese të pakrahasueshme të frymëzuar nga e gjithë bota.

Që nga momenti që hyni në Paloma Finesse, do të magjepseni nga bota e saj unike. Paloma Finesse ofron dhoma swimup që kanë oborr privat me shezllone relaksuese dhe kanë qasje të drejtpërdrejtë në këto pishina krejtësisht të mrekullueshme. Ndjeni relaksimin në pishinën tuaj private të rrethuar nga gjelbërimi i harlisur. Nuk ka asgjë si të dilni nga dhoma juaj dhe të hyni drejt e në pishinë.

Parajsa e pacenuar me rërë ari 350 metra e gjatë, kombinon një estetikë mesdhetare me bukurinë e plotë të sfondit të tij të shkëlqyeshëm të detit blu, Një destinacion ideal për të gjithë familjen, një zonë e dedikuar për lojëra për fëmijë pranë plazhit ofrohet për të ofruar një vendstrehim të qetë për prindërit dhe çiftet.

Ekipi, ekipi argëtues i Paloma Finesse, do të sigurojë aktivitetet tuaja të veçanta gjatë ditës, natës dhe fëmijëve gjatë gjithë pushimeve tuaja, ku do të shijoni argëtim të pakufizuar. Në Paloma Finesse çdo gjë konsiderohet për ta bërë qëndrimin tuaj një eksperiencë të paharrueshme nga fillimi deri në fund. Gjatë ditës, ju mund të bashkoheni me disa aktivitete argëtuese, dhe në mbrëmje, ju mund të shijoni shfaqje spektakolare, seanca të shkëlqyera muzikore live dhe shfaqje DJ.

Paloma Finesse gjendet vetem 60min larg nga aeroporti i Antalyas.

This slideshow requires JavaScript.