Super oferta per Vikend ne Cappadocia

Fluturimi me Pegasus Airlines nisja cdo te shtune ne ora 02:40 mengjes dhe kthimi te henen ne ora 21:10

Opcionale:

  • Shetitje me Ballon – 159 EUR per person
  • Darke dhe Turkish Night and Belly Dance Show – 59 EUR per person
  • ATV Tour 1 ore –  39 EUR per person
  • Jeep Safari 4 ore – 49 EUR per person

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturimi me Pergasus
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll -Kayseri – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 2 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ Fjetje me mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber)
email: info@maxtravel.al