ℹ️ 179 € – 3 Dite ne Stamboll
💠 Super Oferte per Stamboll me Turkish Airlines apo Pegasus Airlines
🌀 Cdo dite – 7 here ne jave

Vikend ne Stamboll me Max Travel

oferta per stamboll

Nëse veç keni planifikuar që ta vizitoni Stambollin këtë qytet magjepsës, atëherë tani është koha më e mirë për ta bërë këtë, pasi që periudha e vjeshtës konsiderohet si idealja për ta eksploruar Stambollin.

Max Travel ju ofron paketen 3 dite ne Stamboll me nisje cdo dite te javes me cmime te voltishme dhe sherbim profesional gjate vizites suaj.

💎 Misa Hotel (Old City) – 179 € per person
💎 The Peak (Taksim) – 179 € per person
💎 Marcello Hotel (Old City) – 179 € per person
💎 Grand Oztanik (Taksim) – 189 € per person
💎 Point Hotel (Taksim) – 199 € per person
💎 Avantgarde  Square (Taksim) – 199 € per person
💎 HolidayInn Sisli (Sisli) – 199 € per person
💎 Marriott Sisli (Sisli) – 229 € per person
💎 Fairmont Quasar (Sisli) – 259 € per person

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturimi me Pegasus Airlines apo Turkish Airlines
✔ Bagazh 20 Kg
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll – Prishtinë
✔ Akomodimi: 2 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ BB- Fjetje me mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

ℹ️ Oferta Valide per Tetor, Nentor, Dhjetor 2020
🌀 Rezervo me kohe sepse numri eshte i limituar!
ℹ️ Transferi Aeroport Hotel Aeroport eshte opcional 20 Euro per person!

Stambolli për një kohë të gjatë eshte zemra dhe shpirti i Turqisë. Me më shumë se 15 milionë banorë, Stambolli është i vetmi qytet në botë i cili i lidhë dy kontinente; Evropën dhe Azinë.

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 viber / whatsapp
email: [email protected]

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger

Looks like you have blocked notifications!