Super Ofertat per Stamboll nga 1 Nentori dhe at me nisje cdo dite me Pegasus Airlines dhe cdo te Shtune me Turkish Airlines

Stambolli për një kohë të gjatë eshte zemra dhe shpirti i Turqisë. Me më shumë se 15 milionë banorë, Stambolli është i vetmi qytet në botë i cili i lidhë dy kontinente; Evropën dhe Azinë.

Nëse veç keni planifikuar që ta vizitoni këtë qytet magjepsës, atëherë tani është koha më e mirë për ta bërë këtë, pasi që periudha e vjeshtës konsiderohet si idealja për ta eksploruar Stambollin.

🔴 Fluturimi me Turkish Airlines apo Pegasus Airilines
🔴 Nisje cdo dite
🔴 Asistence 24 ore
🔴 Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura
 
👉 Recommended
• GRAND GULSOY – 209 €
• NIPPON HOTEL – 219 €
• AVANTGARD SQUARE – 229 €
 
💎 Old City (Laleli, Aksaray)
• THE CITY – 199 €
• ALL SEASONS – 199 €
• GRAND ONS – 199 €
• HAMIDIYE – 199 €
• BLACKBRIRD – 209 €
• GRAND YAVUZ – 209 €
• BULVAR PALACE – 209 €
 
💎 Taksim
• PERA ROSE – 199 €
• TULIP CITY – 209 €
• GRAND HALIC – 209 €
• AVANTGARD – 219 €
• GOLDEN AGE – 219 €
• NOVA CRYSTAL – 219 €
• HOLIDAYINN Sisli – 239 €
 
🛡️ Premium
• MARRIOTT SISLI – 269 €
• SOFA Istanbul – 269 €
• HILTON Bomonti – 269 €
• W Istanbul – 279 €
 
⋙ Të Përfshira:
Fluturimi me Turkish Airlines apo Pegasus Airlines
Bagazh 20 Kg
Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll – Prishtinë
Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
Akomodimi: 2 netë
Shërbimi sipas Konceptit BB
BB- Fjetje me mengjes
Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
Të gjitha taksat
 
 
 
 
 
 
 
 
Për rezervime kontakto:
038 754 754
049 754 754
+383 49 754 754 (viber)