📣📣📣 BANSKO 2021 📣📣📣

Bansko ndodhet ne nje lugine piktoreske mes maleve Pirin, Rila dhe Rodopi. Me nje gjatesi 70 kilometra, me infrastrukturë moderne teleferikesh, Bansko mbetet nje nga resortet dimerore me te medha ne te gjithe Europen. Ndodhet ne jugperendim te Bullgarise, 925 m mbi nivelin e detit. Resorti ofron mundesi te shumta akomodimi ne hotele luksoze dhe ekonomike si dhe bare e restorante tradicionale te quajtura ne gjuhen vendase ‘mehana’. Gjate pushimeve tuaja ne Bansko do te keni mundesine te vizitoni gjithashtu dhe monumente kulturore dhe historike.

Paketa turistike per ski duke filluar nga 99 Euro – Hoteli me mengjes

💝 4 nete ne St.George SKI per vetem 99 EURO 💝
🔴 Asistence 24 ore 📲
🔴 Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura 👇

💎 St.George SKI 99€ per person
💎 Grand Hotel – 169€ per person
💎 Platinum Hotel – 199€ per person
💎 Rila (Borovets) – 299€ per person

⋙ Të Përfshira:
✔ Shërbimi sipas Konceptit HB
✔ HB- Fjetje me mengjes dhe darkë
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

⋙ Çmimet nuk përfshijnë:
✔ Vizen per Bullgari
✔ PCR Test
✔ Sigurim Shendetesor

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook MessengerPër rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber)
email: [email protected]
#LetsGo Max Travel

 

Looks like you have blocked notifications!