Oferta per pushime ne Turqi

Si cdo vere tjeter edhe per veren 2021 Max Travel ju sjell ofertat me te mira per Pushime ne Antalya, Turqi ne resortet  (hotelet) me te mira me sherbimin te vleresuar dhe gjithmone me komoditetin e Turkish Airlines. Por kete vite kemi edhe shume supriza te tjera,

  • Per here te pare nga Kosova per ne Antalya do ofrohet mundesi e fluturimit ne Biznes Klas duke ofru nje komoditet, hapsire dhe eksperience totalisht te re
  • Per here te pare nga Kosova per Antalya pergjate udhetimit do te ofrohet sherbimi I argetimit ne fluturim (in-flight entertainment) ku ne dispozicion do te jene qindra filma, muzike dhe programme te tjera ne menyre qe udhetimi juaj te jete edhe me I lehte
  • Duke filluar nga 21 Maj 2021 – 3 here ne jave me fluturim direkt Prishtine – Antalya ne orarin superior me nisje nga Prishtina ne ora  06:00 dhe arritja ne 8:40 ne Antalya

Edhe kete vite ju mundesohet qe pushimin tuaj ta beni edhe me ekonomik me opcionin 6 nete/7 dite ku arritja dhe akomodimi behete njejte si gjithmone, ju arrini ne hotel dhe pas drekes ne ora 14:00 dhomat jane gati, ndryshimi opcional vie ne diten e fundit pra ne opcionin 6 nete/ 7 dite ju e lironi dhomen diten e fundit ne ora 12:00 (para dite) dhe ju bie qe te jeni ne ambientet e hotelit deri ne ora 00:00 kur edhe vie transferi per ne Aeroport.

Kjo zgjidhje eshte opcionale dhe nuk eshte opcioni i preferuar nga Max Travel. Ne ju preferojme qe pushimin ta beni ashtu siq e keni bere gjithmone 7 nete pra ju jeni klient i rregullt i hotelit dhe jeni ne dhome deri ne kohen kur vie transferi per ne aeroport.

🔒 Rezervo tani duke paguar vetem 25% te vleres – pjesen tjeter me kiste pa pagese shtese deri ne kohen e udhetimit

👉 Rezervimin mund ta ndryshoni ose anuloni pa penallti deri ne 3 jave para nisjes

👉 Ne rast te anulimit/mbylljes/ndryshimit si rezultat i pandemise Covid te gjitha pagesat e bera rimbursohen ne afat prej 48 oreve

⋙ Të Përfshira:

✔ Fluturimi direkt – Turkish Airlines 💖

✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë

✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport

✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë

✔ Shërbimi sipas Konceptit ultra AIl Inclusive

✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës

✔ Të gjitha taksat

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim

Pushime në Antalya, Turqi. Oferta për Antalya 2021, për pushimet verore ideale. Zgjidhni nga ofertat me te mira per Antalya. Kontaktoni me Max Travel për këto pushime verore, apo pushime në vende të tjera fantastike, me cmimet më të volitshme.

 

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook MessengerPër rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber)
email: [email protected]
#LetsGo Max Travel

Looks like you have blocked notifications!