📣📣📣 Super Oferta per DUBAI 📣📣📣
💝 5 Ditë në Dubai prej 589 € 💝


⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit Tirane – Dubai – Tirane
✔ Bagazh 20 Kg
✔ Fluturimi me FlyDubai
✔ Akomodimi: 4 net / 5 dite
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB – Fjetje me mëngjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat e Aeroportit

⋙ Çmimet nuk përfshijë:
✔ Sigurimi nderkombëtar shëndetsorë (perfshi Covid)
✔ Taksat e qytetit
✔ Testi RT-PCR eshte Obligativ

🛂 Viza hyrëse për Dubai 85 € + Sigurimi per Covid 20 / Për person
ℹ️ Transferi Aeroport Hotel Aeroport eshte opcional 25 Euro per person!

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 ( whatsapp)
email: [email protected]
#LetsGo #MaxTravel

 

Whatsapp


Facebook Messenger


Dubai eshte nje qytet shume interesant. Me nje bregdet te mrekullueshem, mrekulli arkitekturore, qendra te medha tregtare dhe nje te kaluar te pasur kulturore, Dubai eshte nje vend me te vertete I mahnitshem.

Njerezit vijne ketu per te kaluar disa dite ne bregun e gjirit nen rrezet e diellit te ngrohte, per te shkuar ne ekskursione ne atraksione unike natyrore dhe kulturore, ose planifikojne te blejne gjerat e duhura gjate shitjeve ne vazhdim.

Emiratet e Bashkuara Arabe jane nje nga vendet arabe te vendosura ne lindje te Gadishullit Arabik.

Duke qene se nddhet ne shkretetire, vera aty eshte me temperature shume te larta. Prandaj, periudha me e mire per te vizituar kete qytet eshte dimri, periudhe gjate se ciles ju do te kenaqeni nga moti i mire, dhe kur temperaturat nuk do te jene aspak te larta.

Atraksioni kryesor turistik ne Dubai eshte Burj Khalifa, e cila me 829.8 metra dhe eshte ndertesa me e larte ne bote.

Ndertimi i Burj Khalifa ka filluar ne vitin 2004 dhe ka perfunduar 5 vjet me vone ne vitin 2009. Ndertesa theu rekorde te shumta ne lartesi, duke marre cmimin si kulla me e larte ne bote.

Dizajni i Burj Khalifa rrjedh nga sistemet e misheruara te arkitektures islame, duke nderthurur elemente kulturore dhe historike te veçanta te rajonit, si te Xhamise se Madhe te Samara.


Eksplorimi i shkretetirave me Safari
Desert Safari eshte padyshim nje nga aktivitetet me ekskluzive per t’u provuar ne Dubai.

Eksplorimi i shkretetirave te pafund ne udhetimin tuaj ne Dubai eshte nje aventure qe nuk duhet ta humbni.

Momentet qe do kaloni duke marre pervojen e nje safari te shkretetires ne Dubai do te qendrojne me ju pergjithmone si nje kujtim i çmuar.

Eshte nje aktivitet shume i rekomanduar qe mund te kenaqeni me miqte dhe familjen tuaj. Safari i Shkretetires ne Dubai eshte padyshim nje pervoje e vlefshme per para.

Looks like you have blocked notifications!