Si çdo verë tjetër, edhe këtë verë 2023 Max Travel ju sjell ofertat më të mira për pushime All Inclusive në Antalya dhe Bodrum, Turqi në resortet (hotelet) më të mira me shërbimin e vlerësuar dhe gjithmonë me komoditetin e Turkish Airlines.

💖 SUPER OFERTA PER ANTALYA 🔖 389 EUR për person 💝
⋙ Fluturime Direkte 7X ne jave

🔒 Rezervo tani duke paguar vetem 30% te vleres – pjesen tjeter me kiste deri ne 21 dite para udhetimit
👉 Rezervimin mund ta ndryshoni ose anuloni pa penallti deri ne 30 dite para nisjes
👉 Me shume info per hotel: https://maxtravel.al/

ℹ️ Mundesi te nisjes edhe nga 📍 Shkupi 📍 Zvicer 📍 Gjermani 📍 Austri 📍 Angli

👉 Top Hotelet per daten 23 Prill 2023

🛏️ RAYMAR 📍 SIDE
🍹 ULTRA ALL INCLUSIVE
🔖 389 € për person

🛏️ SUNMELIA BEACH 📍 SIDE
🍹 ALL INCLUSIVE
🔖 409 € për person

🛏️ XORIA DELUXE 📍 ALANYA
🍹 ULTRA ALL INCLUSIVE
🔖 409 € për person

🛏️ PORT RIVER 📍 SIDE
🍹 ULTRA ALL INCLUSIVE
🔖 439 € për person

🛏️ ORANGE COUNTY 📍 ALANYA
🍹 ULTRA ALL INCLUSIVE
🔖 449 € për person

🛏️ DIAMOND PREMIUM 📍 SIDE
🍹 ULTRA ALL INCLUSIVE
🔖 459 € për person

🛏️ HORUS PARADISE 📍 SIDE
🍹 ULTRA ALL INCLUSIVE
🔖 479 € për person

🛏️ SORGUN AKADIA 📍 SIDE
🍹 ULTRA ALL INCLUSIVE
🔖 489 € për person

🛏️ SELECTUM FAMILY 📍 SIDE
🍹 ULTRA ALL INCLUSIVE
🔖 509 € për person

🛏️ ASTERIA 📍 KEMER
🍹 ULTRA ALL INCLUSIVE
🔖 539 € për person

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: info@maxtravel.al
#LetsGo #MaxTravel #Prishtina #Kosova

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger

 

Ofertat për verën 2023 për Antalya me Max Travel

Fluturimet për në Antalya këtë verë fillojnë më herët se asnjëhere, duke filluar nga 23 Prill 2023 – dhe befasia e radhës është këtë vit Max Travel fluturon 7 herë në javë për në Antalya, me fluturim direkt Prishtinë – Antalya çdo ditë të javës.

Përsëri, do të keni mundësinë të zgjidhni midis 6 netë dhe 7 ditë dhe 7 netë e 7 ditë në mënyrë që të zgjidhni se cili opsion ju përshtatet më së miri.

Duhet të theksojmë se në çdo opsion dhoma është gati në orën 14:00 dhe mund të jepet më herët vetëm nëse hoteli ka dhoma në dispozicion.

 

Ofertat për verën 2023 për Bodrum me Max Travel

Duke filluar nga data 18 qershor 2023 – 2 herë në javë me fluturim direkt Prishtinë – Bodrum,

Përsëri, do të keni mundësinë të zgjidhni midis 6 netë dhe 7 ditë dhe 7 netë e 7 ditë në mënyrë që të zgjidhni se cili opsion ju përshtatet më së miri.

Duhet të theksojmë se në çdo opsion dhoma është gati në orën 14:00 dhe mund të jepet më herët vetëm nëse hoteli ka dhoma në dispozicion.

A është Turqia një destinacion i mirë për pushim këtë vitë?

Kombinimi i diellit, plazheve, hoteleve me shume aktivitete, sherbimit super kualitativ e po edhe cmimeve atraktive e bën Turqinë një destinacion popullor për familjet.

Disa resorte të shkëlqyera shkojnë aq larg sa kan krijuar koncepte te dedikuara per femije dhe jane superior sa i përket atraksioneve te dedikuara për fëmijë, e disa te tjera i dedikohen konceptit per muajin e mjaltit. Max Travel ju udhëzon për hotelet që do të gjeni gjithmonë shumë aktivitete për fëmijët e vegjël e deri tek adoleshentët. Për më tepër, në krahasim me shumë alternativa evropiane, hotelet turke ofrojnë çmime të përballueshme, shërbimi është aq i mirë në hotelet e Antalyas, saqë do të keni dëshirën të mos ktheheni në jetën e përditshme.

Si çdo verë tjetër, edhe këtë verë 2023 Max Travel ju sjell ofertat më të mira për pushime All Inclusive në Antalya dhe Bodrum, Turqi, në resortet (hotelet) më të mira me shërbimin e çmuar dhe gjithmonë me komoditetin e Turkish Airlines.

Por nuk mbaron me kaq, Max Travel për të lehtësuar vendimin dhe pagesën e pushimeve tuaja ofron këtë mundësi duke rezervuar tani por duke paguar vetëm 30% te vleres ndërsa pjesen tjeter me këste pa pagese shtese deri ne 3 jave para udhetimit.

Ju mund të ndryshoni rezervimin ose të anuloni pa penalti deri në 3 javë para nisjes

Max Travel është partneri juaj i përhershëm në udhëtimet tuaja për shumë destinacione të ndryshme, duke ju ofruar rehati gjatë udhëtimit dhe gjatë akomodimit tuaj në hotelet më të mira.