Max Travel cdo javë me super oferta javore, mjafton qe te percjellni emisionin Sefa n’Max dhe do keni mundesin te informoheni per ofertat javore të Max Travel me çmime speciale për hotele të caktuara.

Për këtë javë është përzgjedhur hoteli Sorgun Akadia të cilin mund ta gjeni ne ofertë shumë speciale gjatë javes nga 1089€ tani për vetëm 799€, nisja me 24, 26 dhe 29 Korrik 2022.Sorgun Akadia ndodhet në pjesën më të çmuar të vendit vetëm 7 km nga qyteti antik Side. Një hotel unik që është i pajisur me gjithçka të nevojshme për një qëndrim të rehatshëm.

Koncepti i punës është “Ultra All Inclusive” dhe i dedikohet vetëm të rriturve që i bën pushimet tuaja më të qeta. Ideal per muajin tuaj te mjaltit.

Hoteli ka një ndërtesë kryesore me arkitekture moderne e hapsire të gjerë që në cdo cep të tij do keni Internet FALAS.

E të gjitha dhomat në hotel janë të pajisura me TV me ekran LED, minibar premium të mbushur çdo ditë me ujë e pije të ndryshme e deri tek kompletet e nevojshme higjienike.

Për të arritur deri ne hotel nga aeroporti i ANTALYAS ju duhet vetem 1 ore.

Si hotel luksoz Sorgun Akadia, ofron shërbim në Akadia Restaurant, Pool Bar,Beach Bar dhe Lobby Bar me stafin më miqësor dhe menunë e pasur të pijeve dhe ushqimin e shijshëm. Ofrohet sherbim edhe ne restorantet A la Carte, për ata të cilët dëshirojnë të provojnë menutë tradicionale dhe kuzhinën botërore.

Hoteli përveq se ka 5 pishina – 3 të jashtme dhe 2 pishina të brendshme. Ai ka një plazh me rërë, ne te cilin mund të arrihet për 5 minuta në këmbë edhe me transfer nga hoteti, qe kryhet në një golf CART gjatë gjithë ditës nga ora 08:00 deri në 18:00. Ne plazh do i keni në dispozicion çadrat dhe nje bar me pije të importuara dhe lokale.

Vlen të theksohet se të gjithë musafirët do të mund të ndjekin klasa joga, palester, si dhe të bashkohen me turne në grup, shëtitje në pyll dhe peshkim.

Max Travel nuk ka te ndalur me super oferta javore, kshtu që mos e humbisni rastin të përfitoni nga super ofertat javore të Max Travel, çdo të shtunë nga ora 18:30 në Sefa n’Max në RTV Dukagjini, Blendi dhe Leona do ju prezentojnë ofertat dhe shumë gjëra të tjera.

💙 OFERTA E JAVES PER SEFA N’MAX 💙
💙 SORGUN AKADIA 5★ – 799 € –

⋙ ULTRA All Inclusive |SIDE💙 

✈️ Nisja me 24 / Korrik – 799 € per person
✈️ Nisja me 26/ Korrik – 799 € per person
✈️ Nisja me 29 / Korrik – 799 € per person


ℹ️ Oferta eshte valide deri me: 15 / KORRIK

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes💜

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe uleseve ne fluturim eshte i limituar

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: [email protected] 754 754 (whatsapp)

📧 Email: [email protected]

Looks like you have blocked notifications!