Max Travel cdo javë me super oferta javore, mjafton qe te percjellni emisionin Sefa n’Max dhe do keni mundesin te informoheni per ofertat javore të Max Travel me çmime speciale për hotele të caktuara.

Për këtë javë është përzgjedhur hoteli Seven Seas Gravel Select të cilin mund ta gjeni ne ofertë shumë speciale gjatë javes nga 900€ tani për vetëm 589€, nisja me 26 Qeshor 2022.

Seven Seas Gravel Select ju ofron pushime të qeta dhe komode me të dashurit tuaj me dhomat me arkitekturë moderne dhe ku komoditeti është në kulm. Për një përvojë unike akomodimi në Seven Seas Gravel Select do të gjeni disa lloje dhomash duke filluar nga dhomat e kopshtit deri tek suitat e vecanta dhe shumë të tjera.

Do të takoni shijet unike të kuzhinës mesdhetare dhe botërore, në restorantet e ndryshme që nga restoranti kryesor ku do të gjeni shërbim në konceptin e bufesë së hapur deri tek restorantet A’la Carte, vend ky qe perveq ushqimit te shijshem nga kuzhina boterore mund të përjetoni edhe një natë romantike.

Argëtimi nuk ndalet në Seven Seas Gravel Select. Aty do të festoni ditë e natë. Gjatë ditës ka festa dhe lojëra të veçanta në pishina dhe plazh. Në mbrëmje do të ketë shfaqje dhe skeçe të cilat do të jenë të përshtatshme për të gjithë familjen

Përderisa të rriturit do të shijojnë aktivitetet e të rriturve në Seven Seas Gravel Select, do të gjeni gjithashtu zona argëtuese me aktivitete të ndryshme për fëmijët tuaj. Gravel Age Kids Club do të argëtojë pafund fëmijët tuaj.

Vlen të përmendet se Seven Seas Gravel Select ka qasje të drejtpërdrejtë në plazh.

💙 OFERTA E JAVES PER SEFA N’MAX 💙
💙 SEVEN SEAS GRAVEL SELECT 5★ – 589 € –
⋙ ULTRA All Inclusive |BELEK

✈️ Nisja me 26 / Qershor – 589 € per person


ℹ️ Oferta eshte valide deri me: 26 / QERSHOR

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes💜

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe uleseve ne fluturim eshte i limituar

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: [email protected]

 

Looks like you have blocked notifications!