E kush nuk dëshiron t’i kalojë muajt e verës pranë detit, nën zhurmën e dallgëve të detit, aromën dhe freskinë e bregdetit?

Sa herë që vendosni të shkoni me pushime ajo për të cilën kaloni kohë është gjetja e hotelit për të qëndruar në ditët e pushimit, atëherë vjen pjesa kur dëshironi të qëndroni sa më afër detit dhe në të njëjtën kohë me pamje nga deti.

Për këtë javë është përzgjedhur hoteli Seven Seas Gravel Select të cilin mund ta gjeni ne ofertë shumë speciale gjatë javes nga 989€ tani për vetëm 759€, nisja me 19 Gusht dhe 21 Gusht 2022.Seven Seas Gravel Select, një hotel luksoz i cili ofron sherbim në konceptin Ultra All Inclusive, ju mundëson një pushim të qetë dhe relaksues në ambientin e tij të mrekullueshem.

Seven Seas Gravel Select ju ofron pushime të qeta dhe komode me të dashurit tuaj me dhomat me arkitekturë moderne dhe ku komoditeti është në kulm. Për një përvojë unike akomodimi në Seven Seas Gravel Select do të gjeni disa lloje dhomash duke filluar nga dhomat e kopshtit deri tek suitat e vecanta.

Do të takoni shijet unike të kuzhinës mesdhetare dhe botërore, në restorantet e ndryshme që nga restoranti kryesor ku do të gjeni shërbim në konceptin e bufesë së hapur deri tek restorantet A’la Carte, vend ky që përveq ushqimit të shijshëm nga kuzhina boterore mund të përjetoni edhe një natë romantike.

Argëtimi nuk ndalet në Seven Seas Gravel Select. Aty do të festoni ditë e natë. Gjatë ditës ka festa dhe lojëra të veçanta në pishina dhe plazh. Në mbrëmje do të ketë shfaqje dhe skeçe të cilat do të jenë të përshtatshme për të gjithë familjen

Përderisa të rriturit do të shijojnë aktivitetet e të rriturve në Seven Seas Gravel Select, do të gjeni gjithashtu zona argëtuese me aktivitete të ndryshme për fëmijët tuaj. Gravel Age Kids Club do të argëtojë pafund fëmijët tuaj.

Ajo e cila vlen të përmendet është se Seven Seas Gravel Select ka qasje të drejtpërdrejtë në plazh.

 

💙 OFERTA E JAVES PER SEFA N’MAX 💙
💙 SEVEN SEAS GRAVEL SELECT 5★ – 759 € –
⋙ ULTRA All Inclusive |KEMER

✈️ Nisja me 19 / Gusht – 759 € per person

✈️ Nisja me 21 / Gusht – 759 € per personℹ️ Oferta eshte valide deri me: 12 / GUSHT

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes💜

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe uleseve ne fluturim eshte i limituar

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: [email protected]

 

Looks like you have blocked notifications!