Të gjithë ju që tashmë po planifikoni pushimet për këtë vit, Max Travel po ju ndihmon të zgjidhni hotelin më të mire qe te mos u mungoj rehatia por edhe te beni sefa ne pushim.

Përmes emisionit Sefa n’Max do keni mundesin te informoheni per ofertat javore të Max Travel me çmime speciale për hotele të caktuara, e për këtë javë është përzgjedhur hoteli Granada Luxury Belek të cilin mund ta gjeni ne ofertë shumë speciale gjatë javes nga 1099€ tani për vetëm 939€.Granada Luxury Belek është krijuar për t’ju lënë me kujtime të paharrueshme pushimesh me pishinat e tyre të mrekullueshme dhe vendet e argëtimit qe ky hotel ju ofron.

Një shumëllojshmëri dhomash si dhoma standarde, dhoma familjare, dhoma luksoze familjare, Maldivian Houses dhe shumë të tjera do të ju ofrojnë rehati të papërshkrueshme do t’ju bëjnë të ndjeni menjëherë atmosferën pozitive të Granada Luxury Belek që në fillim, e duke vazhduar me pas edhe me ushqimet e shijshme e pijet e shumta qe do mund ti gjeni ne restorantin kryesor, në restorantin A’la Carte dhe në baret e shumta.

Kur përmendim atraksionet dhe adrenalinen Granda Luxury Belek është padyshim në krye të listës me hapësirë të gjerë, pishina të shumta për të gjitha moshat, rrëshqitëse uji, shfaqje speciale dhe koncerte specifike, Granada Luxury Belek u ofron mysafirëve aktivitet dhe argëtim në një mjedis.

Perderisa ju do kaloni kohe ne rrezet e diellit, fëmijët tuaj do të zbulojnë aventura krejt të reja me bashkëmoshatarët e tyre nga e gjithë bota në një mjedis të sigurt dhe social në Grandy Kids’ Club. Nuk do të ndjeni as më të voglin shqetësim duke ditur që klubi ka rrëshqitje në ujë dhe kënde lojërash të krijuara posaçërisht për fëmijët.

Vlen të përmendet se Granada Luxury Belek nga Aeroporti i Antalias është vetëm 30 minuta larg.

Mos e humbisni rastin të përfitoni nga super ofertat javore të Max Travel, çdo të shtunë nga ora 18:30 në Sefa n’Max në RTV Dukagjini, Blendi dhe Leona do ju prezentojne ofertat dhe shume gjera te tjera.

💙 OFERTA E JAVES PER SEFA N’MAX 💙
💙 GRANADA LUXURY BELEK 5★ – 939 € –
⋙ ULTRA All Inclusive |BELEK

✈️ Nisja me 26 / Qershor – 939 € per person


ℹ️ Oferta eshte valide deri me: 10 / QERSHOR

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes💜

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe uleseve ne fluturim eshte i limituar

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: [email protected]

 

 

Për rezervime kontakto me Max Travel:

☎ 038 754 754 | ☎ 049 754 754 |

☎ 046 754 754 | ☎ 043 754 754 |

 

Whatsapp


Facebook Messenger
Looks like you have blocked notifications!