Në ditët e nxehta që tashmë kanë kapur pothuajse çdo vend, vetëm se na shton dëshirën për plazh dhe pushime. Dhe për të gjithë ju që po planifikoni pushimet, Max Travel këtë vit nuk do të ndalet së ofruari çmime shumë speciale si dhe shërbime të nivelit më të lartë.

Mjafton qe te percjellni emisionin Sefa n’Max dhe do keni mundesin te informoheni per ofertat javore të Max Travel me çmime speciale për hotele të caktuara por nuk mbaron me kaq permes Sefa n’Max ju do te shihni edhe atraksione te shumta per vende te ndryshme ne Turqi.

Fun & Sun Family Life Side, adresa e vetme e luksit, komoditetit dhe pushimeve të këndshme, tani në ofertë shumë speciale në Max Travel nga 669për person, tani vetëm për 559€ për person, nisja me 8 dhe 9 korrik 2022.

Fun & Sun Family Life Side është një qendër pushimi me konceptin e saj Ultra All Inclusive, me plazhin e tij privat që hapet në ujërat blu të Mesdheut, mjedisin e tij të qetë, një kopsht të gjelbër me pemë, një pishinë me rrëshqitje uji, dhoma komode, ushqime të shijshme dhe pije cilësore.

Në Fun & Sun Family Life Side do të gjeni disa lloje dhomash duke filluar nga dhomat standarte deri tek dhomat e vecanta familjare dhe shumë të tjera, të gjitha të pajisura me gjerat thelbesore per komoditetin tuaj.

Ushqime te ndryshme e te shijshme nga kuzhina tradicionale turke dhe ajo boterore do te gjeni ne Fun & Sun Family Life Side, hoteli posedon restaurante te ndyrshme ku ofrojn sherbim ne konceptin bufe e hapur po nuk mungojne edhe restaurantet A’la Carte me menu të pasur nga kuzhina boterore.

Gjatë ditës, mysafirët e FUN&SUN FAMILY Life mund të marrin pjesë në një shumëllojshmëri të gjerë të aktiviteteve të kohës së lirë dhe argëtuese dhe të shijojnë ngjarje të shumta live. Edhe per femijet hoteli posedon pjese te veqanta ku organizohen aktivitete te ndryshme gjate tere dites.

Mos e humbisni rastin të përfitoni nga super ofertat javore të Max Travel, çdo të shtunë nga ora 18:30 në Sefa n’Max në RTV Dukagjini, Blendi dhe Leona do ju prezentojne ofertat dhe shume gjera te tjera.

💙 OFERTA E JAVES PER SEFA N’MAX 💙
💙 Fun & Sun Family Life Side 5★ – 559 € –

⋙ ULTRA All Inclusive |SIDE💙 

✈️ Nisja me 8 / Korrik – 559 € per person
✈️ Nisja me 9 / Korrik – 559 € per person


ℹ️ Oferta eshte valide deri me: 8 / Korrik

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes💜

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe uleseve ne fluturim eshte i limituar

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: [email protected] 754 754 (whatsapp)

📧 Email: [email protected]

Looks like you have blocked notifications!