Ku do shkojmë këtë verë, cilin hotel do të zgjedhim, në cilin vend, a është afër aeroportit, sa kushton, si është stafi, a është ushqimi i mirë?

Këto janë vetëm disa nga pyetjet që ju shkojnë në mendje përpara se të zgjidhni se ku do t’i kaloni pushimet verore në Turqi.

Max Travel cdo javë me super oferta javore, mjafton qe te percjellni emisionin Sefa n’Max dhe do keni mundesin te informoheni per ofertat javore të Max Travel me çmime speciale për hotele të caktuara.

Për këtë javë është përzgjedhur hoteli Dosinia Luxury Resort të cilin mund ta gjeni ne ofertë shumë speciale gjatë javes nga 699€ tani për vetëm 569€, nisja me 1,2 ose 3 Korrik 2022.Dosinia Luxury Resort, një hotel luksoz me koncept Ultra All Inclusive do t’ia vlejë çdo minutë të kohës tuaj atje, ky hotel i famshëm për pyjet me pisha dhe detin e pastër, ndodhet pikërisht në vendin ku mbizotëronë qetësia e natyrës.

Për një përvojë unike akomodimi në Dosinia Luxury Resort do të gjeni disa lloje dhomash duke filluar nga dhomat standarte deri tek suitat e vecanta dhe shumë të tjera, të gjitha të pajisura me gjerat thelbesore per komoditetin tuaj.

Një shumëllojshmëri e ushqimeve më të shijshme nga kuzhina turke dhe ajo botërore do ti gjeni në restorantet e ndryshme në Dosinia Luxury Resort, pije të shumta alkoolike dhe joalkoolike do të jenë në dispozicion për ju në shumë pjesë të ndryshme të hotelit.

Ndërsa jeni duke shijuar rrezet e diellit dhe qetësinë që ofron ky hotel me pishinat e tij, për fëmijët tuaj ka një pjesë të veçantë ku përveq rrëshqiteseve në ujë janë menduar edhe aktivitete te tjera per argëtim të pafund.

Dëshironi të kaloni ditët e para pas dasmës në Dosinia Luxury Resort?

Mjafton të informoni paraprakisht stafin dhe ata do ta bëjnë çdo minutë të muajit tuaj të mjaltit të paharrueshëm për ju.

Mos e humbisni rastin të përfitoni nga super ofertat javore të Max Travel, çdo të shtunë nga ora 18:30 në Sefa n’Max në RTV Dukagjini, Blendi dhe Leona do ju prezentojne ofertat dhe shume gjera te tjera.

 

💙 OFERTA E JAVES PER SEFA N’MAX 💙
💙 DOSINIA LUXURY RESORT 5★ – 569 € –

⋙ ULTRA All Inclusive |KEMER💙 

✈️ Nisja me 1 / Korrik – 569 € per person
✈️ Nisja me 2 / Korrik – 569 € per person
✈️ Nisja me 3 / Korrik – 569 € per person


ℹ️ Oferta eshte valide deri me: 25 / QERSHOR

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes💜

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe uleseve ne fluturim eshte i limituar

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: [email protected] 754 754 (whatsapp)

📧 Email: [email protected]

Looks like you have blocked notifications!