E kush nuk dëshiron t’i kalojë muajt e verës pranë detit, nën zhurmën e dallgëve të detit, aromën dhe freskinë e bregdetit?

Sa herë që vendosni të shkoni me pushime ajo për të cilën kaloni kohë është gjetja e hotelit për të qëndruar në ditët e pushimit, atëherë vjen pjesa kur dëshironi të qëndroni sa më afër detit dhe në të njëjtën kohë me pamje nga deti.

Përmes emisionit Sefa n’Max sërish do të informoheni për super ofertën javore të Max Travel. Dhe këtë herë Max Travel ka përzgjedhur Bosphorus Sorgun të cilin mund ta gjeni në një ofertë shumë speciale gjatë javës nga 906€ tani për vetëm 659€, nisja me 26 Gusht 2022.Bosphorus Sorgun ndodhet në pjesën më të çmuar të vendit, i vendosur midis bregdetit dhe lumit Manavgat, ndodhet në rajonin Side të Antalias. Një hotel unik që është i pajisur me gjithçka të nevojshme për një qëndrim të rehatshëm.

Bosphorus Sorun ofron sherbim me koncept All Inclusive ku do gjeni akomodim ,ushqime te shijshme e argetim pa fund.

Për një përvojë unike akomodimi në Bosphorus Sorgun do të gjeni disa lloje dhomash duke filluar nga dhomat standarte deri tek suitat e vecanta, me arkitekturë moderne ku komoditeti është në kulm.

Hoteli ofron ushqime te shijshme ne restaurantin kryesor ne konceptin bufe e hapur si dhe ne restorantet A’la Carte ku do shijoni ushqime te ndryshme nga kuzhina vendore dhe ajo boterore perfshire mish dhe peshk.

E baret e shumta te ketij hoteli do ju ofrojn pije te ndryshme alkoolikke dhe jo akoolike duke perfshire edhe pijet e importuara e lokale.

Që pushuesit te ndihen sa me komod Hotel Bosphorus Sorgun ofron edhe keto shërbime, recepsion 24 orë, rrëshqitje uji, xhakuzi, banja turke(hamame), Wi-Fi falas në të gjithë hotelin.

Hoteli Bosphorus Sorgun ka disa pishina per te gjitha grupmoshat duke përfshire keshtu pishinen e jashtme , brendshme, pishine olimpike dhe pishine per femije, por gjithsesi se ka edhe plazhin e saj privat qe gjendet vetem 300m nga hoteli.

Vlen te theksohet se Bosphorus Sorgun gjendet vetëm 45 minuta larg aeroportit te Antalyas.

Mos e humbisni rastin të përfitoni nga super ofertat javore të Max Travel, çdo të shtunë nga ora 18:30 në Sefa n’Max në RTV Dukagjini, Blendi dhe Leona do ju prezentojnë ofertat dhe shumë gjëra të tjera.

This slideshow requires JavaScript.

💙 OFERTA E JAVES PER SEFA N’MAX 💙
💙 BOSPHORUS SORGUN 5★ – 659 € –
⋙ ULTRA All Inclusive |SIDE

✈️ Nisja me 26 / Gusht – 659 € per person


ℹ️ Oferta eshte valide deri me: 29 / KORRIK

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes💜

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe uleseve ne fluturim eshte i limituar

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: [email protected]

 

 

Looks like you have blocked notifications!