E kush nuk dëshiron t’i kalojë muajt e verës pranë detit, nën zhurmën e dallgëve të detit, aromën dhe freskinë e bregdetit?

Sa herë që vendosni të shkoni me pushime ajo për të cilën kaloni kohë është gjetja e hotelit për të qëndruar në ditët e pushimit, atëherë vjen pjesa kur dëshironi të qëndroni sa më afër detit dhe në të njëjtën kohë me pamje nga deti.

Përmes emisionit Sefa n’Max sërish do të informoheni për super ofertën javore të Max Travel. Dhe këtë herë Max Travel ka përzgjedhur Amelia Beach Resort Hotel & Spa të cilin mund ta gjeni në një ofertë shumë speciale gjatë javës nga 709€ tani për vetëm 529€, nisja me 5 korrik 2022.Amelia Beach Resort Hotel & Spa me koncept All Inclusive ju ofron pushime të qeta dhe komode me të dashurit tuaj. Akomodim në lloje te ndryshme të dhomave si dhoma standarte e deri tek suitat e vecanta familjare me arkitekturë moderne ku komoditeti është në kulm.

Si hotel luksoz Amelia Beach Resort Hotel & Spa, ofron shërbim në restorantin kryesor te stilit bufe e hapur me stafin më miqësor dhe menunë e pasur të pijeve dhe ushqimin e shijshëm. Ofrohet sherbim edhe ne restorantet A la Carte, duke filluar nga Turkish A’la Carte e deri tek Chinese A’la Carte, për ata të cilët dëshirojnë të provojnë menutë tradicionale dhe kuzhinën botërore. Gjatë vizitës suaj ju mund të vizitoni nga një herë secilin restorant, pa pagesë.

Kur përmendim atraksionet dhe adrenalinen Amelia Beach Resort Hotel & Spa është padyshim në fillim të listës me hapësirë të gjerë, pishina të shumta për të gjitha moshat, rrëshqitëse uji, shfaqje speciale dhe koncerte, Amelia Beach Resort Hotel & Spa u ofron mysafirëve dalje direkte në plazh ku pergjate tërë ditës do te keni aktivitete të ndryshme e pije të shumta.

Relaksimin mund ta gjeni edhe në qendrën Spa, ku stafi profesional do t’ju mundësojë të shijoni shërbime si banjo turke, sauna, fitnes dhe masazhe të ndryshme.

Për fëmijët, hoteli ka një mini klub dhe Luna Park, një kënd ku ata mund të argëtohen me lojëra dhe aktivitete, si dhe të takojnë fëmijë nga vende të ndryshme.

Amelia Beach Resort Hotel & Spa ndodhet 80 km nga Aeroporti i Antalias.

Mos e humbisni rastin të përfitoni nga super ofertat javore të Max Travel, çdo të shtunë nga ora 18:30 në Sefa n’Max në RTV Dukagjini, Blendi dhe Leona do ju prezentojnë ofertat dhe shumë gjëra të tjera.

💖  OFERTA E JAVES PER SEFA N’MAX 💖 
💖  AMELIA BEACH RESORT  5★ – 529 € –
⋙ ALL Inclusive |SIDE

✈️ Nisja me 5 / Korrik – 529 € per person
ℹ️ Oferta eshte valide deri me: 1 / Korrik

 

⋙ Të Përfshira:

✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes 💖 

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe uleseve ne fluturim eshte i limituar

Për rezervime kontakto:

 

Whatsapp


Facebook Messenger

☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: [email protected]

 

 

 

Looks like you have blocked notifications!