Max Travel cdo javë me super oferta javore, mjafton qe te percjellni emisionin Sefa n’Max dhe do keni mundesin te informoheni per ofertat javore të Max Travel me çmime speciale për hotele të caktuara.

Për këtë javë është përzgjedhur hoteli Alan Xafira Deluxe të cilin mund ta gjeni ne ofertë shumë speciale gjatë javes nga 726€ tani për vetëm 649€, nisja me 12 dhe 14 Gusht 2022.Shijoni nje pushim te pa harruar ne Alan Xafira Deluxe, hotel ky I cili ju ofron sherbim ne konceptin Ultra All Inclusive.

Alan Xafira Deluxe posedon, plazhin e tij të mrekullueshëm vetem per 550m larg dhe çdo 15 minuta ofrohet trasporti organizuar per në plazh dhe kthimi prapa deri ne hotel, gjithashtu ne shfrytezim do keni klubin për fëmijë, pishinë për fëmijë dhe Aquapark

Në Alan Xafira Deluxe ju ofrohet mundesi akomodimi në dhoma standarte, vila, ose në një suitë luksoze mbretërore,

Me disa restaurante te ndryshme, Alan Xafira Deluxe ju premton një shumëllojshmëri te ushqimeve më të shijshme nga kuzhina turke dhe ajo botërore.

Gjatë qëndrimit tuaj, bëni pushimet tuaja të paharrueshme me aktivitete të ndryshme gjatë ditës, perjetoni adrenalinen në rrëshqitëset në ujë si dhe festa në pishinë dhe plazh.

Edhe per femijet hoteli posedon pjese te veqanta ku organizohen aktivitete te ndryshme gjate tere dites, e sigurisht nuk mungojne edhe rreshqitjet ne uje per me te vegjlit.

 Musafiret mund te shfrytezojne edhe Pishinen e mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, banjë Turke, sauna,qendër fitnesi dhe ping pong e të gjitha keto pa pagesë.

Nga Aeroporti i Antalyas per te arritur deri tek Alan Xafira Deluxe ju duhen vetem 1ore e 15min.

💙 OFERTA E JAVES PER SEFA N’MAX 💙
💙 ALAN XAFIRA DELUXE 5★ – 649 € –
⋙ ULTRA All Inclusive |ALANYA

✈️ Nisja me 12 / Gusht – 649 € per person
✈️ Nisja me 14 / Gusht – 649 € per person


ℹ️ Oferta eshte valide deri me: 5/ GUSHT

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes💜

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim
ℹ️ Numri i dhomave dhe uleseve ne fluturim eshte i limituar

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: [email protected]

Looks like you have blocked notifications!