♨️💥 Bajrami ne Antalya 💥♨️
💥 All Inclusive 💥
💥 Antalya 489 € 💥
✈️ Nisja 13 Korrik ✈️
✈️ Nisja 16 Korrik ✈️
✈️ Nisja 18 Korrik ✈️
✈️ Nisja 20 Korrik ✈️

Per te gjithe maraklite e bakllaves koha ideale per te shijuar bakllavat me te mira ne Antalya eshte Bajrami

bajrami ne atnalya

Festa e Kurban Bajramit mund t’iu gjejë në Antalya në një prej resorteve luksoze me familjen tuaj duke u sherbyer me Bakllavat me te mira.

MAX Travel ka menduar për ju duke ofruar mundësi ultimative të kalimit të pushimeve për 489 euro dhe të festimit të Bajramit në Antalya.

Kaloni pushimet në një nga resortet më poshtë, që i ofron MAX Travel, ku përfshihen paketat më të mira turistike me çmim tejet të volitshëm e gjithnje me komoditet te Turkish Airlines


💖 SIDE CROWN SERENITY 5★ – 489 €
⋙ All Inclusive | SIDE

💖 ARIA RESORT 5★ – 499 €
⋙ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 XORIA DELUXE 5★ – 519 €
⋙ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 ALAN XAFIRA 5★ – 529 €
⋙ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 BOSPHORUS SORGUN 5★ – 589€
⋙ All Inclusive | SIDE

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturimi direkt – Turkish Airlines 💖
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger

Për rezervime kontakto:

☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber + whatsapp)
email: [email protected]
#LetsGo #MaxTravel

Looks like you have blocked notifications!