Fluturime direkte ne muajin Tetor per Antalya me me komoditet te Turkish Airlines

nje kohe ideale per pushim dhe relaks e ne kohen e njejte me cmime ekskluzive 

Fluturimi i rradhes eshte me daten 3 Tetor 2021 dhe ofertat fillojne nga 349 Euro per person ne hotel me 5 yje dhe sherbim All Inclusive

💝 OFERTE SPECIALE ANTALYA 💝
✈️ Nisja me 03 / TETOR – 349 € per person

💖 CASTIVAL HOTEL – 349 €
â‹™ All Inclusive | SDIE

💖 VIKINGEN INFINITY – 379 €
â‹™ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 ALAN XAFIRA – 399 €
â‹™ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 AMELIA BEACH – 419 €
â‹™ All Inclusive | SIDE

💖 XORIA DELUXE – 429 €
â‹™ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 DIAMOND PREMIUM – 439 €
â‹™ ULTRA All Inclusive | SIDE

💖 PEGASOS WORLD – 459 €
â‹™ All Inclusive | SIDE

💖 AMARA CENTRO – 459 €
â‹™ ULTRA All Inclusive | LARA

💖 SEA PLANET – 489 €
â‹™ ULTRA All Inclusive | SIDE

💖 BOSPHORUS SORGUN – 499 €
â‹™ All Inclusive | SIDE

💖 MYLOME LUXURY – 569 €
â‹™ ULTRA All Inclusive | ALANYA

💖 ASTERIA KREMLIN – 579 €
â‹™ ULTRA All Inclusive | LARA

â‹™ TĂ« PĂ«rfshira:
✔ Fluturimi direkt me– Turkish Airlines 💖
✔ Bileta e Avionit : PrishtinĂ« – Antalya – PrishtinĂ«
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netĂ« / 7 ditĂ«
✔ ShĂ«rbimi sipas Konceptit AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatĂ« gjithe kohes

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim

 

Rezervo tani

 

Whatsapp

Facebook Messenger

PĂ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber + whatsapp)
email: [email protected]

#LetsGo #MaxTravel

Looks like you have blocked notifications!