Në bregdetin e mrekullueshëm të Antalyas, një parajsë e fshehur e përshkruar nga pamjet e bukura dhe atmosfera e çiltër, Hotel Sunmelia Beach Resort shkëlqen si një qendër e mrekullueshme për pushime të çmuara. Me një gamë të pasur të dhomave të komoditetshme, shërbimit dhe aktiviteteve të shumta argëtuese, kjo do të jetë një përvojë pushimesh që nuk do të harroni kurrë.

Në Max Travel do gjeni shumë oferta speciale për pushimet tuaja 2023 në Antalya.

Hotel Sunmelia Beach është vërtet i mrekullueshem hoteli është vetëm 70 km larg aeroportit të Antalisë, duke bërë që udhëtimi  të jetë i lehtë dhe i këndshëm. Në vetëm 10 km largësi, gjeni qytetin historik të Side dhe Mangavat, të cilat ofrojnë aventura kulturore dhe argëtuese.

Hotel Sunmelia Beach është një oaz i madh i krijuar për të ofruar qetësi dhe komoditet. Me një total prej 590 dhomash të ndryshme, çdo udhëtar do të gjejë zgjidhjen e duhur për akomodimin e tyre. Dhomat standard ofrojnë një ambient të rehatshëm me dimensione 36m², duke përfshirë një dhomë gjumi dhe një banjo, duke u përshtatur për deri në 2 + 1 persona. Për familjet, ekzistojnë dhoma familjare të ndryshme, si ato me shtretër dy katshe apo dy dhoma gjumi me derë në mes, të cilat ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për deri në 4 persona. Për ata që kërkojnë një përvojë më luksoze, hoteli ofron edhe dhoma Suita, të cilat përfshijnë dy dhoma gjumi të ndara me dyer, një dhomë ndjenje dhe dy banjo. Dhomat ekonomike janë një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata që dëshirojnë një përvojë të kualitetit të lartë pa e tejkaluar buxhetin.

Sherbimi ne konceptin All-Inclusive ofron një gamë të gjerë të ushqimit dhe pijeve, duke përfshirë mëngjesin, drekën, darkën dhe shërbimin e pijes deri në orën 24:00. Restorantet A’la Carte ofrojnë një shije të ndryshme të kuzhinave ndërkombëtare, duke përfshirë ato turke-osmane, italiane dhe kineze. Akulloret e pasditës dhe baret në plazh dhe pranë pishinës janë të gatshme të ju ofrojnë freskinë dhe relaksimin.

Hotel Sunmelia Beach nuk është vetëm për akomodim, por ofron një gamë të gjerë të aktiviteteve dhe argëtimit. Pishinat e jashtme dhe të brendshme, rrëshqitëset në ujë, banja turke, sauna dhe qendra fitnesi janë në dispozicion të të gjithë mysafirëve pa pagesë shtesë. Për ata që duan të shijojnë kohë të relaksimit, Wellness & SPA Qendra është një zgjidhje e shkëlqyeshme. Gjithashtu, pishinat, ping pongu, dhe terenet e tenisit janë pjesë e oferta sportive të hotelit. Programe argëtuese gjatë ditës dhe show-t e mbrëmjes janë përshtatur për të ofruar argëtim dhe të kujdesen për nevojat e të gjithë udhëtarëve.

Plazhi privat i Hotel Sunmelia Beach është një destinacion i veçantë ku mund të shijoni rërën dhe ujin e pastër të detit. Me shtretërit, ombrellat dhe peshqirët e plazhit pa pagesë, keni mundësinë të relaksoheni dhe të shijoni diellin dhe detin në maksimum.

 

Këtu janë disa arsye pse duhet të konsideroni të shkoni në Hotelin Sunmelia Beach Resort për pushimet tuaja:

  1. Parajsë Bregdetare: Hotel Sunmelia Beach Resort është vendosur në bregdetin e mahnitshëm të Antalyas, ofrues i pamjeve të jashtëzakonshme dhe ujit të kaltër. Plazhi privat dhe pamjet e detit janë thjeshtë spektakolare, duke krijuar një atmosferë të çudishme për pushuesit.

  2. Shërbimi i Përsosur All-Inclusive: Një nga avantazhet kryesore të qëndrimit në Hotelin Sunmelia Beach është shërbimi i plotë All-Inclusive. Mund të shijoni ushqim të freskët dhe shumë të shijshëm në bufen e hapur, si dhe të provoni kuzhinën e ndryshme ndërkombëtare në restorantet A’la Carte. Për të përfunduar ditën, pije të ndryshme, alkoolike dhe joalkoolike, do t’ju mbushin me kënaqësi.

  3. Akomodim për të gjitha preferencat: Hotel Sunmelia Beach ofron një gamë të gjërë të dhomave, duke përfshirë dhoma standarde, dhoma familjare dhe suite të mrekullueshme. Ky spektër i zgjedhjeve do t’ju lejojë të gjeni atë që përshtatet më së miri me nevojat dhe preferencat tuaja.

  4. Aktivitete Argëtuese dhe Relaksuese: Për ata që dëshirojnë të qëndrojnë aktivë, hoteli ka pishina të jashtme dhe të brendshme, terene tenisi, rrëshqitëse në ujë, dhe shumë më tepër, të gjitha pa pagesë shtesë. Për ata që preferojnë relaksimin, Wellness & SPA Qendra ofron masa të relaksimit, saunë, dhe masazhe për të kujdesur për trupin dhe shpirtin.

Hotel Sunmelia Beach Resort është një hotel i  mrekullueshem për pushime, ku të gjitha nevojat tuaja janë të permbushura me kujdes dhe profesionalizëm. Me vendndodhjen e mrekullueshme, shërbimin e përsosur dhe gamën e gjerë të aktiviteteve, ky hotel është një zgjidhje e shkëlqyeshme për të kaluar momente të paharrueshme me të dashurit, familjen dhe miqtë. Në Hotel Sunmelia Beach, çdo detaj është përsosur për të siguruar që udhëtarët të shijojnë një përvojë të kujdesshme dhe të mahnitshme të pushimeve.

 

PUSHIME PËR QEFI ME MAX TRAVEL

Fluturime direkte 7x në javë

Max Travel, sjell një super risi këtë vit për pushuesit me fluturime direkte PRN-AYT (Prishtinë-Antalya) 7 herë në javë. Ky shërbim ofrohet me komoditetin dhe kualitetin e lartë të Turkish Airlines. Max Travel vjen me shumë oferta të jashtëzakonshme për të siguruar që pushuesit të gëzojnë një përvojë të mrekullueshme pushimi. Kështu, ata mund të përfitojnë nga kjo mundësi e re për të arritur në Antalya në mënyrë të thjeshtë, duke përfituar nga shumë super oferta të Max Travel në cilëndo ditë të javës.

 

Pushime per qefi ne Antalya me Max Travel

Max Travel ofron pushime të paharrueshme për qefin tuaj në Antalya, duke siguruar asistencë 24/7 në çdo fazë të udhëtimit tuaj. Përmes paketave ekskluzive të pushimeve, ju do të përfitoni nga fluturimet 7x here në javë të cilat janë të rehatshme që nga Aeroporti i Prishtinës drejt Antalyas, si dhe nga asistimi në Aeroportin e Antalyas për të siguruar një mbërritje të lehtë dhe të kënaqshme. Max Travel ka një ekip profesional që është i gatshëm të ju ndihmojë në çdo moment gjatë qëndrimit tuaj në Antalya, duke ju ofruar ndihmë dhe informacion të nevojshëm. Pavarësisht nga çfarë situate apo pyetjeje keni, ju mund të mbështeteni në asistencën e tyre 24 orë në ditë. Kjo do të sigurojë që ju të keni një përvojë të mrekullueshme pushimi, pa shqetësime të panevojshme dhe me kujdes të plotë në çdo moment.

 

 

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger

 

 

Looks like you have blocked notifications!