Ky hotel me të vërtetë e meriton emrin “Harmonia”. Harmonia pasqyron atmosferën e jashtme dhe të brendshme të ndërtesës. Arkitektura e saj krijon një ndjenjë pushimi me linjat e saj të buta që ngjajnë me valë dhe të bën ta shikosh atë përsëri dhe përsëri. Harmony Long Beach & Spa ka restorantin e vet, baret dhe pajisje të ndryshme për ta bërë qëndrimin tuaj sa më të rehatshëm.

Dhomat e bollshme dhe të ndritshme të hotelit ju presin me dekorin e tyre me një prekje të lehtë teme deti. Megjithatë, pavarsisht nga preferenca juaj e dhomës, gjatë pushimeve tuaja në Long Beach Harmony, do të ju ofrohet një mundësi e paharrueshme ku luksi, komoditeti dhe argëtimi janë bashk.

Hoteli eshte gati per ju me gatime te shijshme nga duart e kuzhiniereve me te mire, me nje menu te pasur nga kuzhina turke si dhe kuzhina botrore e  cila sherbehet ne Restorantet A’la Carte

Baret në Long Beach Harmony, përzgjodhi me shijen e tij të vetme ju ofrojn pije të ndryshme alkoolike dhe jo akoolike gjate qendrimit tuaj në këtë hotel.

Ju do të zgjoheni të relaksuar në Long Beach Harmony dhe të notoni në pishinë dhe detin e pastër. Sigurisht se nuk mungojnë edhe pjesa e rreshqitësve në ujë ku do përjetoni një adrenalinë të papërshkueshme.

Një shërbim nga sauna në spa, qendër fitness, parukeri për burra-gratë, boutique, dhomë lojërash, qendër tregtare, shfaqje amfiteatri, klubpurnate, mini club, long mush talish klub në aktivitet

Long Beach Harmony ndodhet vetëm 1 ore e 20 minuta larg nga aeroporti i Antalyas.

This slideshow requires JavaScript.

Looks like you have blocked notifications!