Nëse kërkoni një hotel për pushime që kombinon shërbimet e mira, vendndodhjen e favorshme dhe çmime të volitshme, Max Travel ofron super zbritje për hotelet më të kërkuara në Antalya.

Nisja është më afër se mund të mendoni.

👉 Nisja më 3 Korrik 2023

Antalya është një destinacion i mahnitshëm turistik në Turqi, i njohur për plazhet e tij të bukura dhe atmosferën e këndshme. Për ata që janë të interesuar të vizitojnë këtë qytet në fillim të korrikut, kemi përgatitur një listë me top hotelet më të lira në Antalya për nisjen më 3 korrik.

Këto oferta të shkëlqyera do t’ju mundësojnë një pushim të mrekullueshëm, duke ju dhënë mundësinë të eksploroni bukuritë e Antalyasë dhe të shijoni pushimet në plazhet e tij të mrekullueshme.

Akadia Sorgun – Side

Në Side-n e mrekullueshme, hoteli Sorgun Akadia ofron një përvojë të veçantë të pushimeve me shërbim në konceptin Ultra All Inclusive. Me çmimin prej 599 € për person, ju mund të pushoni në një ambient të mrekullueshëm dhe të shijoni shërbimin e shkëlqyer, Sorgun Akadia ndryshe është hotel i cili i dedikohet vetëm të rriturve +16.

⚠️Sorgun Akadia është hotel EKSKLUZIV në Max Travel⚠️

⚠️Rezervimi juaj është VALID në Sorgun Akadia vetëm nëse ju bëni rezervim përmes Max Travel ose Agjensioneve partnere⚠️

 

Imperial Sunland – Kemer

Në qytetin e bukur të Kemerit, Imperial Sunland është një hotel i shkëlqyeshëm që ofron një paketë Ultra All Inclusive për vetëm 569 € për person. Me pamje të mrekullueshme nga deti dhe shërbim të shkëlqyeshëm, ky hotel do t’ju sigurojë një pushim të këndshëm dhe relaksues.

 

Alan Xafira Deluxe – Alanya

Në Alanya, Alan Xafira Deluxe është një hotel i kërkuar për shërbimin e tij të lartë Ultra All Inclusive. Me çmimin prej 639 € për person, ju mund të relaksoheni në ambiente të bukura dhe të shijoni kuzhinën e shkëlqyer.

 

Amelia Beach – Side

Amelia Beach është një hotel i shkëlqyeshëm në Side që ofron një paketë All Inclusive për vetëm 659 € për person. Me shërbim të shkëlqyeshëm dhe një plazh të mrekullueshëm, ky hotel do t’ju ofrojë një përvojë të mrekullueshme pushimi.

 

Xoria Deluxe – Alanya

Për ata që preferojnë Alanyan, hoteli Xoria Deluxe është një zgjedhje e shkëlqyeshme. Me shërbimin Ultra All Inclusive dhe çmimin prej 669 € për person, ju mund të shijoni pamjet e mrekullueshme nga hoteli dhe të relaksoheni në plazh.

 

Jadore Deluxe – Side

Jadore Deluxe është një hotel mahnitës në Side që ofron një paketë Ultra All Inclusive për vetëm 679 € për person. Me një stil të mrekullueshëm dhe pamje të mrekullueshme, ky hotel do të sigurojë një përvojë të jashtëzakonshme pushimi.

 

Lago Hotel – Side

Në qytetin e bukur të Side-s, hoteli Lago është një zgjedhje e mrekullueshme. Me paketën Ultra All Inclusive dhe çmimin prej 929 € për person, ju mund të shijoni relaksimin në plazh, aktivitete të ndryshme dhe ushqim të shkëlqyeshëm në një ambient të këndshëm dhe modern. Ndryshe Lago Hotel është hotel i ri i hapur këtë verë në Side.

Këto janë disa nga top hotelet më të lira në Antalya për nisjen më 3 korrik. Ju mund të zgjidhni një nga këto hotele për të shijuar pushimin tuaj në një nga destinacionet më të bukura bregdetare në Turqi. Përfundoni përgatitjet tuaja për një pushim të mrekullueshëm dhe përgatituni për të krijuar kujtimet tuaja të paharrueshme në Antalya.

 

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger