Delphin Delxue vend ky i cili gjendet ne mes të palmave të bukura dhe detit blu, do të ju bëjë pushimet e paharrueshme, me një ambient shumë komod dhe hapsirë të dedikuar për të gjitha moshat, po qe do gjeni diqka per secilin.

Me disa kategori te ndryshme të dhomave ju mund të zgjedhni të akomodoheni ne dhoma standarte, dhoma familjare apo ne suita të vecanta.

E të gjitha dhomat në hotel janë të pajisura me TV me ekran LED, minibar premium të mbushur çdo ditë me ujë e pije te ndryshme e deri tek kompletet e nevojshme higjienike

Restoranti kryesor shërben si ne konceptin bufe e hapur për të gjitha vaktet në mëngjes, mesditë dhe mbrëmje. Në koncept përfshihen pijet lokale, disa pije të importuara dhe pije joalkoolike. Te gjithe  mund të përfitojnë nga secili prej 7 restoranteve Ala carte një herë, me rezervim, për sa kohë që qëndrojnë.

Animacion gjatë ditës, turne sportiv, lojëra në pishinë. Në mbrëmje, skeçe, shfaqje animacionesh, muzikë live në disa ditë dhe disko  janë të përgatitura për t’ju argëtuar.

Në mini klub ka animatorë gjermanisht, anglisht, rusisht dhe turqisht folës për fëmijë 4 – 12 vjeç. Paradite dhe pasdite bëhet animacion i veçantë për fëmijët.

Përveç kësaj, pishina e jashtme, këndi i lojërave, parku argëtues, mini disko, kinemaja për fëmijë janë në shërbim të mysafirëve të vegjël. Karroca për fëmijë mund të merret nga objekti kundrejt një depozite.

Delphin Delxue gjendet vetëm 2 orë larg nga aeroporti i Antalyas.

This slideshow requires JavaScript.

 

Looks like you have blocked notifications!