DELPHIN BE GRAND RESORT – Lara

Aeroporti 10 Km – 10 min
Qyteti me i afert Antalya – 12 Km
Plazhi Direkt ne Pllazh
Wi-Fi Pa Pagese

 

Pozita: Delphin be Grand është i vendosur në regjionin Lara, 12 km nga qendra e qytetit te Antalis dhe 10 km nga aeroporti.

Delphin be Grand posedon gjithsej 853 dhoma në të katër ndertesat, 313 dhoma standarde Trendy janë (35 m², një dhomë gjumi në shtratë francez + shtratë për 1 person dhe divan (sofa), një banjë, max. 2 + 2 pax), 295 dhoma standarde Large janë (45 m², një dhomë gjumi në shtratë francez + shtratë për 1 person dhe divan (sofa), një banjë, max. 2 + 2 pax), 56 dhoma superiore romantike janë (32 m², një dhomë gjumi në shtratë francez, një banjë, max. 2 pax),

13 dhoma Delux Loft (41 m², një dhomë gjumi në shtratë francez, një banjë, max. 2 pax)

20 dhoma lidhëse BE Trendy (70 m², dy dhoma standarde të ndara nga një derë, max. 6 + 2 persona),

110 dhoma familjare A janë (56 m², dy dhoma gjumi të ndara, një me shtratë francez dhe tjetri me dy shtretër të ndara, një banjo, max. 4 + 1 pax),

17 familjare loft janë (70-90m², duplex, një ose dy shtretër francez, një divan dhe një ose dy shtretër të ndara, dy dushe, max. 4 + 1 pax),

3 dhoma familjare In janë (. 80 m², dy dhoma gjumi të ndara, një me një shtratë francez, një shtratë të veçantë dhe një divan, tjetri me një shtratë francez dhe një divan, një banjo, max 3 + 2 persona),

12 dhoma suitë (123 m², dy . dhoma gjumi dhe një dhomë të ditës, një banjo, max 4 pax), 4 dhoma Royal janë (104 m², duplex, dy dhoma gjumi, dy banjo, sauna, max 4 persona),

1 dhomë King – 1(352 m², dy dhoma gjumi në shtratë francez , dy banjo, max.4 pax).

Te gjitha dhomat vijnë me një ballkon, një banjo e pajisur me dush, tharëse flokësh, ajër të kondicionuar qendror, telefon, mini bar (ujë, ujë mineral, pije e butë dhe birrë shtojcë ditore), enë elektrike dhe një sërë kafe dhe çaj, arkë, internet në dhomat me çmim shtesë, dyshemeja është e mbuluar me laminat, lcdtv me TV satelitor dhe kanale muzikore.

Restoranti kryesor Sunflower, bufe, A’la Carte restaurants- kuzhinë turke Sultan, kuzhinë Asian Sakura, kuzhinë Italiane Luziano, Mermaid Restaurant – restorant Peshku, kuzhinë meksikane Jaipo, kuzhinë greke Atlantes ,- me rezervim paraprak, bare vende të ndryshme në kompleksin e hotelit, White Disco bar. Doctor, lavanderi dhe pastrim kimik, floktari, kujdesin ndaj fëmijëve, telefon, faks, internet kafe dhe lojrave kompjuterike, qendra tregtare me pagesa shtesë. WI-FI në Lobi nuk është me pagesë

Plazhi: Delphin be Grand posedon plazh privat me rërë, peshqir, karrige dhe cadra nuk janë me pagesë. Pavionet në plazh dhe pishinë janë me pagesë.

Sportive dhe argëtuese pishina në natyrë, pishina për fëmijë , Jacuzzi në pishinë të mbyllur, fusha tenisi, pingpong, mini futboll, otbojka plazh, shigjetat, palestër, sauna, banjo turke – nuk janë me pagesë. Me pagesë: sport ujor, ndriçim të fusha tenisi, mësime tenisi, sallon bukurie, qendër SPA, masazh, bowling rrugicë, bilardo, shkollë zhytjeje. Argetimë gjatë gjithë ditës, gara dhe shfaqje në mbrëmje. Mini club për fëmijët nga 04-07 vjeç, Mid Club nga 08-12 vjet, posaçërisht disko për fëmijë, kinema, animacione.

Looks like you have blocked notifications!