POZITA: Hoteli Concordia Celes është i vendosur në rajonin Okurcalar 35 km në Alanya dhe 105 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA: Hoteli Concordia Celes posedon gjithsej 404. Dhoma standarde (24m², një dhomë gjumi me krevat francez + një krevat të vetme, një banjo, max.2 + 2pax, disa dhoma standarde me krevate marinari), dhoma Junior kostum (35m², një dhomë gjumi dhe një banjo , max3pax), dhoma familjare (45m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me vaskë, dush, tharëse flokësh, sistem qendror të ajrit (duke punuar nga orët, varet nëse gjendja), telefon me dalje direkte, mini bar, kasaforte (pagesë shtesë), TV satelit dhe kanale muzikore , qilim apo parket laminat, ballkon.

SHËRBIMI: Concordia Celes Ultra All Inclusive –  pije për mirëseardhje, drekë, darkë, mëngjes dhe pasdite, snack natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara deri në orën 02.00, mini bar me pije të freskëta rimbushur çdo ditë, akullore gjatë orëve të caktuara. Nuk përfshihen: pije të veçanta të importuara, vera speciale, lëngje frutash të freskëta, kafe turke, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:Restoranti kryesor Concordia Celes me byfe të hapur , bare rreth kompleksit të hotelit. Shërbimi mjekësor, foshnja, lavanderi dhe pastrimi i thatë, karrige, telefon, faks, internet, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonën e Lobit është pa pagesë.

PLAZHI: Plazhi i hotelit Concordia Celes, guralec, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:  Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, fushë tenisi, volejboll, volejboll plazhi dhe gjimnastikë. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, qendra SPA, reflektor për fusha tenisi, masazh, bilardo dhe lojëra kompjuterike.


Programet e argëtimit gjatë ditës, garat në pishinë dhe në plazh, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 03 – 12 vjeç me programe të përditshme dhe mbrëmje.

Looks like you have blocked notifications!