Hotel CLUB HOTEL BELPINAR është një hotel ekskluziv dhe i mrekullueshëm i vendosur në një ambient natyror të shkëlqyeshëm në Beldibi, Antalya, Turqi. Ky hotel i bukur ofron një përvojë të jashtëzakonshme pushimi për të gjithë mysafirët e tij, duke kombinuar luksin, relaksimin dhe bukurinë e natyrës në një vend të vetmuar.

Në CLUB HOTEL BELPINAR, ju do të gjeni një atmosferë të pastër dhe të qetë, me pamje të mahnitshme të Detit Mesdhe dhe të kopshtit të gjelbër. Hotelin e rrethojnë pyjet dhe pemët e gjelbra, duke krijuar një ambient të relaksuar dhe të qetë për të shijuar pushimin tuaj.

Hotel CLUB HOTEL BELPINAR ofron një shërbim të shkëlqyeshëm dhe të personalizuar për të gjithë mysafirët. Ky hotel ka dhoma të komoditetshme dhe elegante, të dizajnuara me shije të veçantë dhe paisje moderne. Çdo dhomë është e pajisur me të gjitha kërkesat e nevojshme për të siguruar qëndrimin tuaj të përsosur. Gjithashtu, pjesa e brendshme dhe e jashtme e hotelit ofron qasje të shpejtësisë së internetit për të qëndruar të lidhur gjatë gjithë kohës.

Në CLUB HOTEL BELPINAR, ju mund të shijoni një gamë të gjerë të shërbimeve dhe aktiviteteve. Hotelin posedon një pishinë e madhe të jashtme, ku mund të relaksoheni dhe të freskoheni gjatë ditëve të nxehta. Për ata që e preferojnë plazhin, hoteli ofron një zonë privat plazhi, ku mund të shijoni ujin e pastër të Detit Mesdhe.

Hotel CLUB HOTEL BELPINAR ka gjithashtu një spa dhe qendër shëndetësore për të siguruar relaksim dhe kujdes personal. Mund të gjeni masa fizioterapie, sauna, hamam dhe të tjera për t’u rikuperuar dhe për të ndjekur një rrugë të shëndetshme.

Gastronomia është një aspekt tjetër i veçantë në CLUB HOTEL BELPINAR. Hotelin e shoqëron një restorant i shkëlqyer, ku ju mund të provoni kuzhinën e shkëlqyer të Turqisë dhe shije të tjera ndërkombëtare. Gjithashtu, ka disa bare dhe lounge ku mund të shijoni pijet e freskëta dhe koktejlet e krijuara me kujdes.

Nga aeroporti I Antalyas ju duhen vetem 40 min per te arritur ne CLUB HOTEL BELPINAR