Max Travel nuk ka të ndalur, vazhdon të ofrojë super oferta, asistencë 24/7 dhe përvoja të mahnitshme për klientët e saj. Duke përzgjedhur me kujdes hotelet, Max Travel siguron që çdo klient të gëzojë shërbim të shkëlqyer, topogane emocionuese, pishina të mrekullueshme të madhësive të ndryshme dhe ushqim të shijshëm që ofrohet në restorantet e hoteleve, të gjitha këto janë elemente që kontribuojnë në krijimin e një pushimi të paharrueshëm. Max Travel është përkushtuar që ju të keni një përvojë të veçantë dhe të mbani mend pushimin tuaj gjatë gjithë jetës.

E cka ka tre këtë javë në Max?

Këtë javë, fokusohemi te dy hotelet më të kërkuara nga rinia e Kosovës, Bosphorus Sorgun dhe Akadia Sorgun. Këto hotele janë zgjedhjet ideale për ata që duan të planifikojnë një pushim të ëndërruar dhe të shijojnë të gjitha kënaqësitë dhe rehatinë që ofrojnë.

Super oferta javore për dy hotelet tona ekskluzive, Bosphorus Sorgun dhe Akadia Sorgun, dhe këto oferta janë valide deri në fund të muajit. Ju mund të rezervoni një pushim të paharrueshëm në Bosphorus Sorgun për vetëm 659 Euro për person nga data 23-30 Qershor, me nisje cdo ditë. Po ashtu, ju ofrojmë mundësinë për të zgjedhur datën e udhëtimit tuaj për Akadia Sorgun për vetëm 599 Euro për person nga data 23 qershor deri më 3 korrik, me nisje cdo ditë.

Zgjedh diten e datën dhe shijojeni pushimin tuaj me nje super cmim nga Max Travel.

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun, vendosur në rajonin Side të Antalyas, ka vendndodhjen e saj të veçantë midis bregdetit dhe lumit Manavgat. Ky hotel sjell një përvojë të mrekullueshme për mysafirët e tij. Koncepti “All Inclusive” i Bosphorus Sorgun i bën të përdorin më shumë se vetëm akomodimin. Me ushqim të shijshëm, argëtim të pakufishëm dhe pamje të mahnitshme, ky hotel ofron dhoma të komoditetshme dhe të ndryshme që plotësojnë të gjitha nevojat e mysafirëve për një pushim të rehatshëm.

Përveç shërbimeve themelore, Bosphorus Sorgun ofron edhe shërbime shtesë për të siguruar që mysafirët të kenë një qëndrim sa më të këndshëm. Këto shërbime përfshijnë recepsionin e hapur 24 orë, rrëshqitje uji, xhakuzin, banjën turke (hamame) dhe Wi-Fi falas në të gjithë hotelin. Me disa pishina për të gjitha grupmoshat, pishinën e jashtme, pishinën brendëshme, pishinën olimpike dhe pishinën për fëmijë, si dhe një plazh privat vetëm 300 metra larg, Bosphorus Sorgun siguron zgjedhje të mrekullueshme për mysafirët e tij.

Vlen të theksohet se Bosphorus Sorgun është hoteli rekod i shitur në Max Travel në 2 vitet e fundit!

 

Akadia Sorgun

Në anën tjetër, Akadia Sorgun ofron një përvojë të pazëvendësueshme për pushuesit që janë të interesuar për qetësi dhe kënaqësi. Ky hotel, me konceptin e tij “Ultra All Inclusive”, është i dedikuar vetëm për të rriturit dhe ofron shërbime të luksit. Me një arkitekturë moderne dhe hapësirë të gjerë, Akadia Sorgun ofron staf miqësor dhe një gamë të gjerë të pijeve dhe ushqimit të shijshëm në restorantin Akadia, Pool Bar, Beach Bar dhe Lobby Bar. Për ata që dëshirojnë të shijojnë menutë tradicionale dhe kuzhinën botërore, hoteli ofron gjithashtu restorante A la Carte.

Akadia Sorgun ka gjithashtu 5 pishina (3 jashtë dhe 2 brenda), një plazh me rërë dhe një bar në plazh me pije të importuara dhe të vendore. Mysafirët mund të shkojnë në plazh në vetëm 5 minuta në këmbë ose me një transferim të ofruar nga hoteli me një golf CART, që funksionon nga ora 08:00 deri në 18:00.

 

Cka ofron EXTRA MAX TRAVEL për klientët e saj?

 

Asistencë në aeroport nga Prishtina deri në Turqi

E perveq super ofertave qe nuk do te ju mungojne per gjate tere sezonit veror Max Travel gjithashtu ofron shërbim dhe asistencë 24 orë ndaj klientëve, duke siguruar që ju të keni ndihmë dhe informacion të nevojshëm gjatë gjithë udhëtimit tuaj.

Max Travel e di se sa e vështirë mund të jetë përballja me procedurat e aeroportit, kështu që ajo ka një ekip të përkushtuar për t’ju ndihmuar në çdo hap të udhëtimit tuaj.Nëse keni nevojë për ndihmë me regjistrimin e biletes, kontrollin e pasaportës, ose kontrollin e bagazhit, ekipi i Max Travel do të jetë aty për t’ju ndihmuar. Ata do të jenë në gjendje të përgjigjen në çdo pyetje që mund të keni dhe t’ju ndihmojnë të kaloni sa më lehtë nëpër procedurat e aeroportit.

 

Rezervim i lehtë për pushime

Rezervimi i pushimeve me Max Travel është më i lehtë se kurrë më pare me ofertat e volitshme qe ajo ka gjate tere kohes.

Max Travel ofron mënyra të ndryshme për të bërë rezervime, që nga numrat e telefonit 049 754 754/ 046 754 754/ 038 754 754, në rrjetet sociale si Facebook dhe Instagram (@maxtraveldream), deri në website-in e saj (www.maxtravel.al).

Max Travel është i përkushtuar ndaj klientëve të saj dhe gjithmonë përpiqet të lehtësojë udhëtimet e tyre duke ofruar ide për atraksione dhe informacione të dobishme përmes seksionit të saj të Blogut në website.

Me këto opsione të ndryshme të rezervimit, ju mund të merrni tani nje nga super ofertat e Max Travel dhe të zgjidhni metodën që ju përshtatet më së miri dhe të bëni rezervimin tuaj.

Nëse jeni duke planifikuar një udhëtim veror, mos hezitoni të kontaktoni Max Travel për të bërë rezervimin tuaj dhe të filloni të përgatiteni për pushime të paharrueshme.

 

Këto hotele nuk ofrojnë vetëm akomodim të mrekullueshëm dhe ushqim të shijshëm, por gjithashtu ofrojnë një gamë të gjerë të shërbimeve dhe aktiviteteve për të siguruar një pushim të mahnitshëm dhe të papërsëritshëm. Max Travel është krenare që mund të sjellë këto destinacione të mahnitshme dhe të ndihmojë në realizimin e pushimeve të ëndërruara të klientëve.

Nëse jeni në kërkim të një pushimi që do t’ju japë kujtime të paharrueshme, Bosphorus Sorgun dhe Akadia Sorgun janë zgjedhjet e duhura për ju. Mos humbni kohën dhe kontaktoni Max Travel tani për të rezervuar pushimin tuaj këtë vit me super ofertat tona

 

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger

 

 

Looks like you have blocked notifications!