I vendosur në një plazh të bukur dhe të gjerë me rërë pranë Side, Tui Magic Life Jacaranda ofron një përvojë pushimi të plotë në konceptin Ultra All – Inclusive.

Duke ju siguruar të gjitha shërbimet dhe kënaqësitë për një pushim të mahnitshëm, juve ju mbetet vetëm të merrni ofertën më të mirë nga Max Travel për eksperiencen tënde të radhës.

Në Tui Magic Life Jacaranda, dhomat e thjeshta dhe shumëngjyrëshe do ju bejne te ndiheni me rehat se asnjeherë, pasi disa janë të pajisura me një tarracë dhe të tjera gjithashtu kanë pamje nga pishina.

Restoranti kryesor dhe restorantet e specializuara premtojnë shumë pika të shijshme. Bufe të shumta për mëngjes, drekë dhe darkë, pije joalkoolike dhe pije alkoolike gjatë gjithë kohës si dhe kafe e çaj.

Tui Magic Life Jacaranda ka një pishinë relaksimi dhe pishinë të brendshme, si dhe një pishinë aktivitetesh me aqua park dhe të pershtatshem për çiftet dhe familjet.

Këtu mund të shijoni jetën e klubit në maksimum. Përveç një game të gjerë opsionesh sportive dhe fitnesi, duke përfshirë ZUMBA-n dhe volejbollin në plazh, diapazoni i larmishëm i programon opsionet argëtuese për të rinj dhe të moshuar.

Sporti është shumë i rëndësishëm këtu: ZUMBA, volejboll plazhi, tenis dhe një përzgjedhje e madhe e programeve të fitnesit. Një gamë gjithëpërfshirëse kënaqësie, mirëqenieje dhe argëtimi plotëson lumturinë tuaj të pushimeve. Ky klub është i njohur me çifte dhe familje.

Nëse deshironi qe relaksi juaj te arrij piken kulminante, vizitoni ambientet të Wellness dhe shijoni një kohë të qetë me një masazh relaksues ose përfitoni nga gamën e gjerë të saunave.

Tui Magic Jacaranda gjendet vetëm 45 minta larg nga aeroporti i Antalyas, destinacion I duhur si për familje apo edhe si cift ka shumë aktivitete në terren për të përmbushur nevojat e secilit.

Mundësia për të eksploruar zonën e rrethuar nga natyra e mahnitshme dhe atraksionet turistike të Side është një avantazh i madh që ju sjell më shumë kënaqësi gjatë pushimeve tuaja.

Kontakto tani në Max Travel për të rezervuar pushimin tuaj këtë verë me super oferta!

Shfleto albumin për më shumë pamje të Tui Magic Life Jacaranda!

Looks like you have blocked notifications!