🧡 149€ – Stamboll Super Oferte 🧡
💎 3 dite ne Roomi Hotel per vetem 149 €

🔴 Fluturimi me Pegasus Airlines
🔴 Asistence 24 ore 📲
🔴 Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura 👇

👁‍🗨 Economy Select
💎 Roomi Hotel – 149 € per person
💎 Sim Hotel – 149 € per person

👁‍🗨 OLD CITY
💎 Misa Hotel – 159 € per person
💎 Vision Deluxe – 159 € per person
💎 Graziela Gold – 159 € per person
💎 Grand Marcelo – 169 € per person

👁‍🗨 TAKSIM
💎 Pera Center – 159 € per person
💎 Taxim Express – 159 € per person
💎 The Peak – 164 € per person
💎 Golden Age – 175 € per person
💎 Avantgarde Taksim – 179 € per person
💎 Titanic City – 184 € per person

👁‍🗨 PREMIUM Selection 5*
💎 Point Hotel – 179 € per person
💎 Holidayinn Sisli – 179 € per person
💎 Renesaince Bosphorus – 199 € per person
💎 Grand Hyatt – 209 € per person
💎 Marriott Sisli – 209 € per person
💎 Hilton Bomonti – 199 € per person
💎 Conrad istanbul – 199 € per person
💎 Hilton Bosphorus – 209 € per person
💎 Wyndham Grand levent – 209 € per person

⋙ Të Përfshira:
 Fluturimi me Pegasus Airlines
 Nisje nga Prishtina, Shkupi, Tirana
 Bagazh 20 Kg
 Bileta e Avionit
 Akomodimi: 2 netë
 Shërbimi sipas Konceptit BB
 BB- Fjetje me mengjes
 Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
 Të gjitha taksat

ℹ️ Oferta Valide per Nentor dhe Dhejtor
🌀 Rezervo me kohe sepse numri eshte i limituar!
ℹ️ Transferi Aeroport Hotel Aeroport eshte opcional 15 Euro per person!

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger

Për rezervime kontakto:
 038 754 754
 049 754 754
 +383 49 754 754 (viber)
email: [email protected]
#LetsGo Max Travel

 
Looks like you have blocked notifications!