Miracle Resort – Lara

Aeroporti 14 Km – 15 min
Qyteti me i afert Antalya – 15 Km
Plazhi Direkt ne Pllazh
Wi-Fi Pa Pagese

 

Pozita: Miracle Resort është i vendosur në regjionin Lara, 12 km nga aeroportit i Antalisë dhe 11km nga qendra e qytetit Antalya.

Vendosja: Miracle Resort posedon gjithsej 696 dhoma. Prej tyre janë 425 dhoma standarde (28-35m²; 3+1pax) , dhoma Familjare 122 (dy Dhoma gjumi me derë ndarëse, max.4+2pax), 11 dhoma për persona me aftësi të kufizuara dhe ofrohen dhoma për jo-
duhanxhinj, 14 Junior suita (75m², max.4pax dhomë e ditës + dhomë e fjetjes, 2 banjo dhe tarracë e gjerë me pamje nga deti). Të gjitha dhomat janë me ballkon, banjë private dhe tharëse flokësh, ajër të klimatizuar qendror (punon sipas kushteve klimatike), telefon direkt, tepison në dysheme, arkë, mini bar (ujë, pije joalkoolike dhe birra, biskota të thata dhe çokollata rimbushen çdo ditë) dhe TV satelitor me kanale muzikore, shërbimi WI-FI është me pagesë shtesë.

Shërbimi: Ultra All Inclusive – mëngjes i hershëm dhe mëngjes i vonshëm, bufe e hapur për drekë dhe darkë, çaj dhe kafe, ushqim i lehtë në orët e vona, të gjitha pijet vendore alkoolike dhe joalkoolike dhe standard nga importi nga ora 10:00-02:00. Me pagesë: Pijet speciale nga importi, A’la Carte restorantet me pagesë në hyrje dhe fëmijët prej moshës 0-6 vjet nuk lejohen), verërat speciale të vjetra, lëng i freskët, shërbimi në dhomë, pijet në Bridge Bar.

Përmbajtja: Miracle Resort posedon : Turkuaz – Restoranti kryesor me bufe (pijet nga importi nuk shërbehen), A’la Carte restorantet Miracolo (Italian), Anatolia (Turk), Lagos (Peshku), Meksikan, Lobby Bar (pijet lokale dhe të limituara nga importi prej orës 10:00 – 02:00), Bar pranë pishinës (pijet lokale dhe nga importi të limituara prej orës 10:00 – 23:00), bar në plazh (vetëm lëngje joalkoolike). Në Bridge Bar të gjitha pijet janë me pagesë. Me pagesë: mjeku, larje rrobash, kujdestare për fëmijë, telefon, fax, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, veturat për fëmijë, qendra tregtare dhe lidhja e internetit për dhoma. WI-FI interneti në Lobby është pa pagesë.

Plazhi: Miracle Resort posedon plazh privat, me rërë, ombrellat, peshqirët dhe shtretërit janë pa pagesë.

Sporti dhe argëtimi: Miracle Resort posedon : Pishinë e jashtme dhe e brendshme, pishinë për fëmijë, rrëshqitëse në ujë, qendra fitnesi, aerobik, Banjo Turke, sauna, gjimnastikë, futboll, mini futboll, mini golf dhe volejboll plazhi, basketboll, 4 fusha tenisi, ping-pong, shigjetari, shah, pikado janë pa pagesë. Me pagesë: pajisjet për tenis, ndriçimi dhe orët për tenis, biliardo, solarium, masazhe, SPA qendra dhe beauty salon, internet dhe lojërat kompjuterike, sportet ujore.

Programe animuese për të rritur dhe fëmijë gjatë ditës, teatër i brendshëm, animacione gjatë ditës dhe në mbrëmje, netët Turke, bar, live music, Disko e hapur dhe kinema, Mini Klub për 4-14vjet dhe Junior Klub.

Looks like you have blocked notifications!