Orange County Resort – Kemer

Orange Country ka kombinuar konceptin unik dhe te mrekullueshme te detit blu te mesdheut  me gjelberimin e maleve Taurus dhe me nje arkitekture unike qe shrihet ne bregdetin e Kemerit me nje atmosfere  luksi dhe rehatie. I pozicionuar ne Kemer ku gjelberimi i maleve nderthuret me ngjyren e kaltert te Mesdheut. Ketu do te gjeni aktivitete te shumllojshme ne dispozicionin tuaj si shezlongje pergjate pishinave ne ambjen te hapur dhe te mbyllur, qender fitnesi dhe Spa-je duke ju ofruar trajtime per trupin dhe lekuren tuaj, dyqane te ndryshme pergjate hotelit per te bere shooping dhe cdo gje qe ju nevojitet. Femijet jane ne dispozicion miniclubin  pishine e tyre personale dhe animacione pergjate gjithe dites, show spektakle etj. Terrenet sportive dhe sportet e ujit  ushtrohen nga trajner profesionist  dhe te licensuar.  Hoteli eshte mjaft i perqyer nga familjeret femijet dhe te rinjte  per te kaluar pushime te paharruara dhe perfekte.  Hoteli ka nje numer prej 513 dhoma ne total dhe 1190 shtreter, 461 dhoma Standarte, 5 dhoma per njerez me aftesi te kufizuar, 1 Deluxe Suite, 16 dhoma te ndermjetme, 11 dhoma familjare, 1 King Suite, 1 Honeymoon Suite, 15 Volendam House (shtepi). Dhomat jane te arreduara ne menyre luksoze dhe elegante duke ju dhene nje kenaqesi qendrimi dhe rehatie ne to

Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusive dhe sherben pije dhe ushqime pergjate gjithe dites ne ambjentet e vena ne dispozicionin tuaj si bare dhe restorante. Ketu do te gjeni nje game te gjere gatimesh nga guzhina vendase turke dhe ajo nderkombetare.

Restoranti kryesor i hotelit  De Wereld – i cili sherben mengjes te hapur me zgjedhje, mengjes ne – oret me te vona, dreke / darke, vakt te ndermjetem me kuzhine te ndryshme, italiane, meksikane etj.

De Casa Italiano -eshte nje restorant italian i tipit A la Carte qe sherben kryesisht darken tuaj ne ambjent te hapur me ushqimin me te mire nga shefat e guzhines Italisne.  Sushi restorant – sherbehet gatimi me i mire nga guzhina  Japoneze .

Agore Meyhane  ala carte  -eshte nje restorant turk i tipit A La Carte ku mund te provoni ushqimet tradicionale turke.

Grand kafe bar , pool bar ,pier bar , piano bar – sherben te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato te ftohtat, te ngrohtat, alkolike dhe joalkolke, kokteile te ndryshme me shije te ndryshme etj.

Looks like you have blocked notifications!