📣 Koha per ski n’BANSKO 📣

Bora në ditë e sotme e zbardhi resortin më të mirë dimëror në Bullgari, Bansko.

Për të shijuar këtë pushim të mrekullueshëm në MAX TRAVEL gjithmonë do ti gjeni ofertat me te mira, 4 nete per vetem 119 EURO.

“Ka 20 cm në shpatet mbi majën e ashensorit të gondolës rreth Bunderishka Poliana dhe 30 cm në majë,” sipas Lance Nelson nga Bansko App.

“Me më shumë borë që do të bjerë dhe pista do të jetë gati për skijim, ne mund të presim që të hapen më shumë shpate sa më shpejt,” tha ai.

Vendpushimi i skive në Bansko është resorti më i mirë dimëror në Bullgari me pistat më të gjata të skive dhe historinë më të pasur kulturore. Resorti ofron kushte dhe infrastrukturë të shkëlqyer për ski dhe dëborë.

Bora në vendpushimet e skive në janar vështirë se do të ishte lajm, por si shumë vendpushime të tjera të skive në Evropë, edhe ato në Bullgari kanë parë pak ose aspak borë, dhe jo aq shumë ditë kur temperaturat kanë qenë mjaft të ulëta për të funksionuar makinat e borës.

💝 4 nete ne Bansko per vetem 119 EURO 💝

🔴 Asistence 24 ore 📲
🔴 Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura 👇

💎 Bansko SPA & Holidays – BB – 119 € per person
💎 Mura Bansko – BB – 119 € per person
💎 Murite Club – HB – 129 € per person
💎 Evelina Palace – BB – 149 € per person
💎 Green Life Ski – BB – 159 € per person
💎 Casa Carina – HB – 199 € per person
💎 Hotel Strazite – HB – 219 € per person

⋙ Të Përfshira:
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB ose HB
✔ BB- Fjetje me mengjes
✔ HB- Fjetje me mengjes dhe darkë
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës

⋙ Çmimet nuk përfshijnë:
✔ Vizen per Bullgari
✔ Sigurim Shendetesor
✔ Ski Pass dhe paisjet

 

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook MessengerPër rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: [email protected]
#LetsGo #MaxTravel #Prishtina #Kosova

 

 

Looks like you have blocked notifications!